Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

nowojorskie ONZ obronione

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proaborcyjna i homolubna lewica poniosła głęboką porażkę na właśnie zakończonej Komisji ONZ ds. Ludności i Rozwoju. Zalali konferencję radykalnymi młodzieżówkami, ale zostali odparci przez lobby Chrześcijańskie i Muzułmańskie.

 

//www.c-fam.org/fridayfax/

May 04, 2012

Młodzieżowe lobby proaborcyjne i popierające homoseksualizm odesłane z ONZ z pustymi rękami,

Timothy Herrmann

NOWY JORK, 4 maja (C-FAM) W ubiegłym tygodniu do ONZ tłumnie przybyli młodzi aktywiści, próbujący przejąć kontrolę nad 45. sesją Komisji Ludności i Rozwoju (Commission on Population and Development — CPD) poprzez promowanie praw homoseksualistów oraz aborcji. Jednak delegacje poszczególnych państw odrzuciły ich żądania i wypracowały dość wyważony dokument końcowy, skoncentrowany wokół bardziej istotnych problemów młodzieży, takich jak edukacja, zatrudnienie, zdrowie i rozwój.

Młodzi aktywiści, sponsorowani przez takie organizacje jak Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa (International Planned Parenthood Federation — IPPF), Koalicja Młodych (Youth Coalition) oraz Międzynarodowa Koalicja na rzecz Zdrowia Kobiet (International Women’s Health Coalition — IWHC), zapełnili salę konferencyjną i zostali strategicznie rozmieszczeni w delegacjach państwowych w nadziei, że przesuną środek ciężkości konferencji w kierunku zdrowia seksualnego i rozrodczego młodzieży i dzieci w okresie dojrzewania.

...

Radykalne młodzieżówki były tym bardziej rozczarowane wyłączeniem z dokumentu języka odnoszącego się do orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, stosowanego przez lobby homoseksualne do promowania w ONZ praw homoseksualistów. Grupa państw arabskich oraz większość państw afrykańskich z poparciem Watykanu, Rosji oraz Pakistanu usunęły jedyne odniesienia do orientacji seksualnej z ostatecznej wersji roboczej dokumentu w ostatnim dniu konferencji.

...

Ponadto, mimo, że tematem konferencji były „dzieci w wieku dojrzewania oraz młodzież”, państwa nie były w stanie uzgodnić definicji żadnego z tych terminów. Początkowo definiowano je jako mieszczące się w przedziale wiekowym od 10 do 24 lat, jednak biorąc pod uwagę, że dokument wymienia prawa seksualne i rozrodcze, kraje nie chciały przyznać tych praw dziesięciolatkom i definicje okazały się zbyt kontrowersyjne, by zawrzeć je w dokumencie.

KOMENTARZE

 • Tu nie można mieć nadziei
  ONZ ze swoimi agendami jak WHO odpowiada za ofensywę pedalstwa światowego, dawniej była to przynajmniej choroba wykazie chorób-zboczeń, słusznie aberracja i w razie praktykowania bardzo poważne przestępstwo jak zoofilia, albo gorzej. Islam karze to czapą. Niegłupio. Warto też zajrzeć do Starego Testamentu. Surowość prawa wtedy też robiła wrażenie.

  Większość tęczowych to ukryci pedofile, mają skłonność do wyjątkowo "młodych" , a dziwne prawa nawet w Watykanie nie blokują tego np przed rozsądnym 21 rokiem życia jak to powinno być uczynione.

  15-latek w Polsce to nie jest dziecko??? Pora uratować młodzież chociaż do 18-roku życia przed Sodomą. Zwyrodnialców powinno się kamieniować przynajmniej społecznym potępieniem.
 • Jedynym ustępstwem na rzecz pederastów
  mogłoby być zezwolenie na aborcję wyłącznie "parom" homoseksualnym.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej