Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 2612 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

nowojorskie ONZ obronione

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proaborcyjna i homolubna lewica poniosła głęboką porażkę na właśnie zakończonej Komisji ONZ ds. Ludności i Rozwoju. Zalali konferencję radykalnymi młodzieżówkami, ale zostali odparci przez lobby Chrześcijańskie i Muzułmańskie.

 

http://www.c-fam.org/fridayfax/

May 04, 2012

Młodzieżowe lobby proaborcyjne i popierające homoseksualizm odesłane z ONZ z pustymi rękami,

Timothy Herrmann

NOWY JORK, 4 maja (C-FAM) W ubiegłym tygodniu do ONZ tłumnie przybyli młodzi aktywiści, próbujący przejąć kontrolę nad 45. sesją Komisji Ludności i Rozwoju (Commission on Population and Development — CPD) poprzez promowanie praw homoseksualistów oraz aborcji. Jednak delegacje poszczególnych państw odrzuciły ich żądania i wypracowały dość wyważony dokument końcowy, skoncentrowany wokół bardziej istotnych problemów młodzieży, takich jak edukacja, zatrudnienie, zdrowie i rozwój.

Młodzi aktywiści, sponsorowani przez takie organizacje jak Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa (International Planned Parenthood Federation — IPPF), Koalicja Młodych (Youth Coalition) oraz Międzynarodowa Koalicja na rzecz Zdrowia Kobiet (International Women’s Health Coalition — IWHC), zapełnili salę konferencyjną i zostali strategicznie rozmieszczeni w delegacjach państwowych w nadziei, że przesuną środek ciężkości konferencji w kierunku zdrowia seksualnego i rozrodczego młodzieży i dzieci w okresie dojrzewania.

...

Radykalne młodzieżówki były tym bardziej rozczarowane wyłączeniem z dokumentu języka odnoszącego się do orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, stosowanego przez lobby homoseksualne do promowania w ONZ praw homoseksualistów. Grupa państw arabskich oraz większość państw afrykańskich z poparciem Watykanu, Rosji oraz Pakistanu usunęły jedyne odniesienia do orientacji seksualnej z ostatecznej wersji roboczej dokumentu w ostatnim dniu konferencji.

...

Ponadto, mimo, że tematem konferencji były „dzieci w wieku dojrzewania oraz młodzież”, państwa nie były w stanie uzgodnić definicji żadnego z tych terminów. Początkowo definiowano je jako mieszczące się w przedziale wiekowym od 10 do 24 lat, jednak biorąc pod uwagę, że dokument wymienia prawa seksualne i rozrodcze, kraje nie chciały przyznać tych praw dziesięciolatkom i definicje okazały się zbyt kontrowersyjne, by zawrzeć je w dokumencie.

KOMENTARZE

 • Tu nie można mieć nadziei
  ONZ ze swoimi agendami jak WHO odpowiada za ofensywę pedalstwa światowego, dawniej była to przynajmniej choroba wykazie chorób-zboczeń, słusznie aberracja i w razie praktykowania bardzo poważne przestępstwo jak zoofilia, albo gorzej. Islam karze to czapą. Niegłupio. Warto też zajrzeć do Starego Testamentu. Surowość prawa wtedy też robiła wrażenie.

  Większość tęczowych to ukryci pedofile, mają skłonność do wyjątkowo "młodych" , a dziwne prawa nawet w Watykanie nie blokują tego np przed rozsądnym 21 rokiem życia jak to powinno być uczynione.

  15-latek w Polsce to nie jest dziecko??? Pora uratować młodzież chociaż do 18-roku życia przed Sodomą. Zwyrodnialców powinno się kamieniować przynajmniej społecznym potępieniem.
 • Jedynym ustępstwem na rzecz pederastów
  mogłoby być zezwolenie na aborcję wyłącznie "parom" homoseksualnym.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • LOŻA SZYDERCÓW

  Riposta żydo-kato-samobójcy

  Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej" czytaj więcej

 • POLSKA

  Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  W dniach 21-23 września 2017 r., w Warszawie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędą się centralne uroczystości Narodowego Kongresu Trzeźwości, a w niedzielę 24 września br. będziemy się modlić o trzeźwość w świątyniach całej Polski. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Co wykurzyło Małgosię?

  Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej