Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
311 postów 2617 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

nowojorskie ONZ obronione

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proaborcyjna i homolubna lewica poniosła głęboką porażkę na właśnie zakończonej Komisji ONZ ds. Ludności i Rozwoju. Zalali konferencję radykalnymi młodzieżówkami, ale zostali odparci przez lobby Chrześcijańskie i Muzułmańskie.

 

http://www.c-fam.org/fridayfax/

May 04, 2012

Młodzieżowe lobby proaborcyjne i popierające homoseksualizm odesłane z ONZ z pustymi rękami,

Timothy Herrmann

NOWY JORK, 4 maja (C-FAM) W ubiegłym tygodniu do ONZ tłumnie przybyli młodzi aktywiści, próbujący przejąć kontrolę nad 45. sesją Komisji Ludności i Rozwoju (Commission on Population and Development — CPD) poprzez promowanie praw homoseksualistów oraz aborcji. Jednak delegacje poszczególnych państw odrzuciły ich żądania i wypracowały dość wyważony dokument końcowy, skoncentrowany wokół bardziej istotnych problemów młodzieży, takich jak edukacja, zatrudnienie, zdrowie i rozwój.

Młodzi aktywiści, sponsorowani przez takie organizacje jak Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa (International Planned Parenthood Federation — IPPF), Koalicja Młodych (Youth Coalition) oraz Międzynarodowa Koalicja na rzecz Zdrowia Kobiet (International Women’s Health Coalition — IWHC), zapełnili salę konferencyjną i zostali strategicznie rozmieszczeni w delegacjach państwowych w nadziei, że przesuną środek ciężkości konferencji w kierunku zdrowia seksualnego i rozrodczego młodzieży i dzieci w okresie dojrzewania.

...

Radykalne młodzieżówki były tym bardziej rozczarowane wyłączeniem z dokumentu języka odnoszącego się do orientacji seksualnej i tożsamości płciowej, stosowanego przez lobby homoseksualne do promowania w ONZ praw homoseksualistów. Grupa państw arabskich oraz większość państw afrykańskich z poparciem Watykanu, Rosji oraz Pakistanu usunęły jedyne odniesienia do orientacji seksualnej z ostatecznej wersji roboczej dokumentu w ostatnim dniu konferencji.

...

Ponadto, mimo, że tematem konferencji były „dzieci w wieku dojrzewania oraz młodzież”, państwa nie były w stanie uzgodnić definicji żadnego z tych terminów. Początkowo definiowano je jako mieszczące się w przedziale wiekowym od 10 do 24 lat, jednak biorąc pod uwagę, że dokument wymienia prawa seksualne i rozrodcze, kraje nie chciały przyznać tych praw dziesięciolatkom i definicje okazały się zbyt kontrowersyjne, by zawrzeć je w dokumencie.

KOMENTARZE

 • Tu nie można mieć nadziei
  ONZ ze swoimi agendami jak WHO odpowiada za ofensywę pedalstwa światowego, dawniej była to przynajmniej choroba wykazie chorób-zboczeń, słusznie aberracja i w razie praktykowania bardzo poważne przestępstwo jak zoofilia, albo gorzej. Islam karze to czapą. Niegłupio. Warto też zajrzeć do Starego Testamentu. Surowość prawa wtedy też robiła wrażenie.

  Większość tęczowych to ukryci pedofile, mają skłonność do wyjątkowo "młodych" , a dziwne prawa nawet w Watykanie nie blokują tego np przed rozsądnym 21 rokiem życia jak to powinno być uczynione.

  15-latek w Polsce to nie jest dziecko??? Pora uratować młodzież chociaż do 18-roku życia przed Sodomą. Zwyrodnialców powinno się kamieniować przynajmniej społecznym potępieniem.
 • Jedynym ustępstwem na rzecz pederastów
  mogłoby być zezwolenie na aborcję wyłącznie "parom" homoseksualnym.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Golemy atakują

  W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!? czytaj więcej

 • LOŻA SZYDERCÓW

  Hej! Hej, Sokoły!

  Chciałoby się zaśpiewać lokalnym safandułom, żeby nabrali pewności siebie i porzucili lokajską naturę kapciowych, podcierających tyłek tym którzy bez skrępowania od dekad srają do Orlego Gniazda... po to wszak zostali wybrani przez WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW czytaj więcej

 • POLSKA

  Wniosek o usnięcie mini-Brudzińskiego

  Po wszechświatowej kampanii oszczerstw ze strony szowinistycznych organizacji prześladujących Polaków od dekad, tylko kompletny idiota zaczyna szukać winy po stronie Narodu Polskiego... ZA POLSKIE PIENIĄDZE! czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej