Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

wrzuta, czy szansa ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wczoraj szeroki echem odbiła się informacja, że jest SZANSA na PRAWDĘ, są DOWODY i są ŚWIADKOWIE, którzy są oburzeni kłamstwem ekipy Tuska.

dla wielu osób aktywnie zajmujących się polityką zapaliło się światełko nadziei, że sowieccy "żołnierze wolności" nie wprowadzą totalitaryzmu po wyborach w 2011r, by "faszystowska korporacja Gottwalda" mogła przerobić ten kraj na 15 milionowy rezerwuar taniej siły roboczej bez pracy, bez wolności, bez tożsamości oraz bez historii. o ile generał Petelicki nie blefuje, TO POLACY MAJĄ SZANSĘ!

na co mają szansę? - oczywiście NA PRZYZWOITOŚĆ i PRAWDĘ:
//wirtualnapolonia.com/2011/07/29/gen-slawomir-petelicki-amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde/
 
- Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki.
...
Rozpoczęcie konferencji stwierdzeniem, że dysponentem samoloty była kancelaria prezydenta jest mówieniem nieprawdy. Wszyscy pamiętają jak minister Arabski odmawiał samolotu prezydentowi Kaczyńskiemu.


 - niestety, wróble ćwierkają, że sowieckie POmioty szykują w "bolandii" podobną prowokacje vide masoni w Utoya i wszyscy zostaniemy "dla naszego dobra" wkrótce skazani na bezwzględne zwierzchnictwo tysięcy anty-polskich i bezbożnych platformerskich aktywistów - fanatyków manipulacji w "tymczasowych radach kryzysowych".
przypominam, że nachalne przejmowanie mediów
//www.rp.pl/artykul/561282.html
//www.parkiet.com/artykul/882979.html
//www.rp.pl/artykul/9211,681970-Rozmowa-z-Grzegorzem-Hajdarowiczem.html
oraz kosztowne dozbrajanie resortów siłowych, radykalizacja przepisów interwencji i precedensy werbowania prywaciarzy (vide Zubrzycki) do brudnej roboty tylko potwierdzają te straszne prognozy...

obawy Polskich Patriotów uprawdopodabnia także fakt, iż PO+PSL nie rządzi Polską w celu rozwiązywania problemów, ale je nawarstwia i rozdmuchuje, by prowokować do protestów zrozpaczonych Obywateli. konsekwencją tej nieustannej "gry na nosie" i bezczelności najwyraźniej ma być ograniczenie swobód oraz demokracji, a może nawet stan wojenny...

wtedy to DOPIERO wyborcy POznają, co to znaczy być motłochem SKAZANYM na bezdyskusyjne przyjmowanie komentarzy OBWIESZCZAnych przez "namaszczonych komentatorów" ;)))

niestety jest to możliwe ponieważ jeszcze zbyt mało mieszkańców Polski zamiast się rozejrzeć i przejrzeć na oczy gapi się tępo w dno kufla z piwem albo ogłupiający ekran telewizora. niestety jeszcze duży procent Polaków jest zbyt zmęczonych by się zastanowić co się dzieje. absorbuje ich bez reszty coraz bardziej wymagająca i coraz mniej dochodowa codzienna praca, służąca w coraz większym stopniu zaspokajaniu spłat kredytów, które są coraz droższe i droższe...

oczywiście jest prawdopodobieństwo, że komunikat generała Petelickiego, to wrzutka "człowieka USA" w celu mobilizacji elektoratu przeciwko Rosji i jej sojusznikom w Polsce. wtedy to zostaje nam naprawdę tylko i wyłącznie modlitwa albo kufel i nihilizm... sami możemy nie dać rady :(((

KOMENTARZE

 • No cóż, przeznaczenie zaczyna się wypełniać...
  Najbliższe trzy miesiące przejdą do historii Polski jako czas niesłychanej mobilizacji Polaków, w rezultacie której na III RP spadnie smoleńskie tsunami, wywracając do góry nogami dotychczasowe układy.

  III RP odejdzie w nicość...

  Trochę cierpliwości - na wolną Polskę czekamy od 1939 roku - poczekajmy jeszcze parę chwil.
  Serdecznie pozdrawiam
 • wróżka
  A może tak wykonać trochę dobrej roboty na rzecz tego Narodu i państwa z wiarą ,że trzeba mu pomóc bo warto. Tylko wieszczenie ciagle nadchodzących złych wiatrów staje sie nudne i denerwujące. Nie tedy droga i to w okresie przedwyborczym. a może o to chodzi aby bylo źle?
 • Odmawiajcie Różaniec...
  A jak trzeba to wyjść na ulicę.
 • Autor
  A ja temu generałkowi nie wierzę, "chytre i lisie" oczka, niejednoznaczność wypowiedzi, "oślizły" typek z chodowli PRLowskiego wywiadu. Pzdr
 • @Lancelot
  Petelicki nie ma też mojego zaufania. W najlepszym razie chce zrobić karierę polityczną na tej katastrofie.

  Za PRL to należało z systemem walczyć, a nie go wspierać!
 • @Lancelot
  Taaa... Przeczytaj/cie!/, co Petelicki w tym wywiadzie mówi o RadSiku - padniecie...
 • autor
  Jeśli USA są psem, którym macha ogon i ten sam ogon czyni spustoszenia na naszej narodowej niwie, to jakim cudem widzi Pan ratunek w opieraniu się na USA?
  Zaznaczam, że mam Pana za człowieka rozsądnego.
 • Ciekawe co będzie się dziać
  Jak unia się rozpadnie na 2 albo 3 predkości i zamkną granice w angli i innych krajach gdzie emigrują Polacy ?! Módlmy się za rozum i nową Europe bez diabelstwa co kombinuje jak nas otruć chemtrailsami ! Ostatnio nad północną Polską latają jakoś częściej niż kiedyś rozpylając trucizne ! Ciekawe co się stało ? jakieś nowe wytyczne z NWO ? Wszystko w ręku Boga bo to ułuda matrixu oraz Szatana powoduje brak rozumienia rzeczywistości ! Bo rzeczywistość jest bardziej skąplikowana i niesamowita niż nam się wydaje ! Człowiek jest istotą świetlistą posiadającą ducha który wraz z momentem śmierci ciała biologicznego zmienia swoje położenie na inną rzeczywistość ! Przenosi się do innego wymiaru ! Same tajemnice nas otaczają ! Jedną z najwiękrzych jest tajemnica wiary chrześcijańskiej która wywołuje zmiany wewnątrz osobowości człowieka... Czy ludzie od tuska rozumieją te zagadnienia czy to są humanoidy z innego wymiaru ? to też jest tajemnica ! Bo przecież zachowywanie się w ten sposób przez tych humanoidów wskazuje że mogą to być istoty które przybyły z innej rzeczywistośći ! Może oni są pod wpływem działania innej nadistoty która jest zwana często szatanem, a kontrolująca umysły przez zniwolenie rządzami pieniądza i władzy ?! Na to jedyną radą byłby egzorcyzm czyli Duch święty od Jezusa Chrystusa Zbawiciela ! Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR
  "Taaa... Przeczytaj/cie!/, co Petelicki w tym wywiadzie mówi o RadSiku - padniecie..."

  OTÓŻ MÓWI:

  "Jednak wśród rządu jest jedna osoba z której Polacy mogą być dumni, to Radosław Sikorski – prawdziwy mąż stanu."

  I TO GO JEDNOZNACZNIE DYSKREDYTUJE!!!
  Nie można ufać temu wilkowi w owczej skórze!
 • @Krzysztof J. Wojtas
  NIE jest przesłaniem tego artykułu opieranie się na USA, ale wpływ wyznania generała Petelickiego dla upadku skompromitowanego rządu PO+PSL.

  co "USrael" będzie chciał od PiS za wysadzenie tuskofaszystów w niebyt polityczny TO INNA SPRAWA. bo oczywiście zakładam, że PiS będzie beneficjentem przecieków z Pentagonu.

  ps.
  czy nie można przyjąć, że Petelicki jest co prawda darwinistycznym, ale jednak Polskim Patriotą ??? przecież przez kilka wieków zaborów wielu uwikłanych Polaków pracowało gdzieś tam w tle mając Polskę Niepodległą tlącą się niczym światełko w tunelu. czyż Ojciec II.Rp Roman Dmowski nie był aktywnym członkiem Rosyjskiej Dumy przed 1918???
 • @space
  mnie to nie dziwi - generał Petelicki będąc na garnuszku USArmy musi wspierać małżonka Anne Applembaum, ale nie to jest chyba clou tego przesłania. on jako stary lis chyba wie, że niewielu Polaków uwierzy w szczerość jego obowiązków służbowych.

  największe znaczenie ma jego oddziaływanie na te kilkanaście procent NIEZDECYDOWANYCH między PO a PiS. do elektoratu Narodowo Katolickiego, to on chyba nie nadaje....
 • @KOSSOBOR 11:26:34
  Dzień Dobry!
  (chociaż mocno u mnie deszczowy)

  To co Petelicki powiedział o RadSiku nie spowodowało mojego spadnięcia z krzesła (a raczej fotela), bo taka opinia w ustach szanownego wywiadowcy jest oczywista w związku z powiązaniami obu panów z pewną diasporą administracji amerykańskiej.
  Natomiast to co on powiedział w tymże wywiadzie na temat Bula- Komorowskiego wprawia w osłupienie i jest bardzo znamienne- cytuję:
  "Musze (tak napisane w artykule) przyznać, że Bronisław Komorowski bardziej mi się podoba dzięki swoim odważnym i niezależnym od Donalda Tuska decyzjom."- ciekawa opinia!!!!!
  Wnioski z przytoczonego przez Panią fragmentu i tego mojego chyba stawiają sprawę pana Petelickiego we właściwym świetle.
  Nie ufajcie mundurowym (czynnym i byłym), oraz ich agenturze.

  Pozdrawiam Panią:)))

  AdNovum
 • @KOSSOBOR
  Mamy tutaj takiego młodego człowieka od was. Wyszkolimy go i prawidłowoi ożenimy i kiedyś będzie u was rządził.
 • @KOSSOBOR
  O to właśnie chodzi, jak to powinniśmy być Radziowi wdzięczni za jego zasługi, słać go na na drzewo niech gada do dupy bo głowa boli. Pzdr
 • @sosenkowski
  No jak rany!! Niech że Pan za przeproszeniem nie porównuje ch...a z palcem, bo to nieetyczne i nieapetyczne UBeka porównać z Dmowskim. Toż szanowny Pan Roman w grobie aż się wstrząsnął z obrzydzenia napewno. Pzdr
 • @Wiesław P 13:43:45
  Zgadza się!!! Petelicki to taki akrobata "narodowy".

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Wiesław P
  Dokładnie tak jest! A tu jeszcze hymny pod adresem rezydenta. Czyli moja analiza była prawidłowa WSIok mu z mordy patrzy i tyle. Prawdę Pałubicki kiedyś powiedział, że w GROMIE był za gienierała burdel i Komusze bagno. Pzdr
 • @BłękitnyOceanistniej
  Nie trudno było zrozumieć poglądy większości komentatorów, którzy powyżej wyrażali swe negatywne oceny Petelickiego i Sikorskiego
  W pełni pod nimi się podpisuję!
  Natomiast przyznaję się, że Pana szanownego nie zrozumiałem.
  O co Panu chodzi?
  Czy jestem jakiś wyjątkowo "niekumaty"?
  Czy Pan tak wyraża swe myśli, żeby po żadnej stronie się nie opowiedzieć?
 • @BłękitnyOceanistniej
  Pan to jednak ma jakiś taki nieco swój własnawy światek...
 • @space
  no właśnie! Czytałem z zainteresowaniem ten wywiad do, właśnie momentu o Sikorskim. Zatkało mnie!
 • @B-town
  Najciekawsze w tym wywiadzie jest to, że tak naprawdę nie wiadomo o co Petelickiemu chodzi. Czy wiadomo, po przeczytaniu tego co on powiedział, po której jest on stronie???
  Przecież podanie informacji głównej o tym, że on wie iż amerykanie mają dowody dotyczące "Katastrofy" tutki, sprzeczne jest z nieukrywaną pochwałą Bula i Zdradka.
  Pytanie wzt. jest takie w co i z kim on obecnie gra???
  I oczywiście pytanie następne: o co toczy się ta gra???
  Okoliczności wskazują na odpowiedź, że po taktycznym sojuszu służb mundurowych i cywilnych następuje rozbrat.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Lancelot
  Tez mu nie wierze,szczegolnie po jego wypowiedziach o Sikorskkim.Cos knuja,moze szykuja Zdradka na prowadzacego
 • @BłękitnyOceanistniej
  No tak, po tym tłumaczeniu na nasze
  z języka "błękitnego oceanu który istnieje" (w skrócie język "boki") ;)))
  to doszło!
 • @Lancelot
  fakt - porównanie Petelickiego z Dmowskim bardzo nietrafne....

  tak więc, skoro wspólnie udało się zakopać nadzieje na "dobrą wolę" generała i jego koszernych sojuszników to mamy "fakt medialny". jeszcze pozostaje kwestia celu - czemu ma służyć ten ten fakt medialny?

  sugeruję wstępnie dwa warianty:

  a/ WSIoki szukają odkupienia w oczach Narodu kosztem kozłów ofiarnych - Donka+Gaasia+Arabskiego (wojna w rodzinie ojców założycieli) ???

  b/ dają Solidarnym adrenalinowego kopa przed 10 sierpnia gdy coś ma się stać (wojna domowa z Obywatelami) ???
 • @Wiesław P
  jeśli Petelicki gra na korzyść Tuska poprzez chwalenie Sikorskiego i Komorowskiego - to nie rozumiem jego logiki - serio...

  prędzej zakładam, że generał tworzy wyłom wśród elektoratu Tuska na którym ma wylądować "golem" u boku "slomianego misia". i jeden i drugi mają jakieś poparcie ze strony "sowieckich faszystów" tj. weteranów resortów PRL, którym może już obrzydło dymanie Polski przez wszystkich chętnych...

  taki duo Radek+Bronek mogą też zgarnąć bierne centrum wyborców dzięki wrzutce Petelickiego - bo to wszak może być uznane za POPsensację w stylu skoku na bin-ladena i przyciągać "gapiów", jak każdy "film akcji" ;)))
 • @sosenkowski
  ONI mają zawsze trzy warianty A, B i zapasowy, dwa pierwsze mogą nie wypalić więc trzeba pomyśleć co na ich miejscu by się zrobiło w wariancie zapasowym. Pzdr
 • "Służby" gorączkowo szukają nowej atrapy
  Ot i cała filozofia. Plajtforma Obywatelska założona w wielkim trudzie przez gen. SB Gromosława Czempińskiego (sam o tym mówił w niedawnym wywiadzie) już się zużyła jako atrapa rzeczywistej władzy. Kiedy wyda się rzeczywisty stan finansów Polski, premier Tusk stanie się najbardziej znienawdzonym człowiekiem w Polsce a Platforma będzie się nadawała na śmietnik. Dlatego gienierały "służb" gorączkowo szukają nowej (najlepiej "Bogoojczyźnianej" ) atrapy, mogącej przedłużyć ich władzę.
  Stąd miłe uśmiechy generała Petelickiego (też nie żołnierza tylko oficera "służb"), który będzie stawał na głowie żeby znaleźć taki prawicowy i katolicki elektorat który dałby się "ożenić" z Rezydentem i Radsikiem, tak aby wszystko pozostało po staremu (po ichniemu), za to z nową atrapą.
 • @Ptasznik z Trotylu
  czyli generał kusi kolejnego nosiciela dowodami przestępstwa Tuska i Rosjan ???

  - ergo - Polacy nadal będą szczęśliwie oddawać budżet i życie na walkę z islamskimi wrogami Izraela, a na dodatek jeszcze bardziej będą nienawidzić Rosji, która spłaciła długi Wielkiej Lichwie i nie ma na nią już żadnego haka.

  czy sojusz Rosji z Polską byłby katastrofalny dla Izraela ???
 • @sosenkowski
  Tusk już wkrótce będzie skończony i nieprzydatny a przecie "dłużej klasztora niż przeora" i nie po to towarzysze czekiści porobili poważne biznesy żeby je utracić wraz z upadkiem wydmuszki , kiedy mogą sobie zrobić nową. Coś takiego jak sojusz Polski z Rosją jest z natury rzeczy niemożliwe bo Rosja nie potrzebuje sojuszników a jedynie wrogów lub wasali (typ turański już ma taką "psyche"). Izrael dobrze o tym wie a ponadto jest tak zadufany w swoją własną hucpę że już się widzi władcą świata. Jakieś "kwity na Tuska" to jest w ogóle "śmiech na sali".
  Wywiady (i gangsterzy) niejednokrotnie same "topią" własnych "zużytych" ludzi po to by zrobiła się kotłowanina i zadyma, w cieniu której można spokojnie przemycić parę wagonów broni lub "prochów".
  Nic nowego.
 • @Ptasznik z Trotylu
  aha - czyli jednak Petelicki zasygnalizował najprawdopodobniej "dowody", a nie dowody.

  czyli nadal nie wiemy, czy oba raporty i śledztwa maskują "rosyjską robotę", czy cudzą na ruskim terenie... czyli będę dręczyć zainteresowanych, aż pękną i machną ręką, a wtedy "huzia na juzia", jak na Pana Andrzeja w Częstochowie :(((
 • @sosenkowski
  Gen. Petelicki gra w swoje gry, trudno zaufać tym z PRL co byli na smyczy Moskwy. Jakoś nie mogę się przełamać. Jakże im lekko przychodzi zmieniać "panów" i płatników.

  "- Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki."

  Owszem Amerykanie mają faktycznie te dane. Tylko cóż z tego? Po pierwsze nasz nierząd, prokuratura ich nie chce, a PiS jeżeli będzie rządził.... niekonieczne je otrzyma, w tym rzecz. Amerykanie dadzą nam co zechcą i kiedy zechcą. Może to być podrasowane, fałszywe także.

  Nie można ufać Amerykanom, ani innym "sojusznikom". Z Rosją to przynajmniej wiadomo o chodzi - chcą nas wymordować, spalić, a przynajmniej uczynić kolonią. Tu jest sprawa jasna.

  Gen Petelicki byłby wiarygodniejszy bez ZEN=PJN, wolałbym gdyby grał samodzielnie w oparciu o środowiska wojskowe, które przecież zna. Skompromitował się wspieraniem PJN. Czy jest on człowiekiem USA? Owszem TEŻ :):):) podobnie jak bez mała wszyscy łącznie z naszym liderem PwP. Tylko tacy jak ja nie ufają USA i nie wynika to z miłości do Rosji hehehee Wiadomo jakiej chcę Rosji - obszar 100 tys km/kw wokół Moskwy, taka powinna być Rosja i to bez dostępu do morza.
 • @Ptasznik z Trotylu
  Dlatego gdy Tusiek trafi do monitorowanej bezpiecznej celi... he he będzie upadek wydmuszki.

  Ciekawe czy śpi po nocach czy też może przypomina sobie te studiowane przed snem krwawe przewroty w antycznych czasach?
 • to raczej tylko oferta handlowa
  do Amerykanów.
  Niestety ale to ci sami ludzie, te same metody i efekt będzie taki sam.
  Problem polega na tym, że oni nie rozumieją fundamentalnego błędu w swoim postępowaniu. I już nie zrozumieją. I bardzo dobrze.
 • @norwid
  także zauważyłem trwające od kilku lat urabianie POPulacji przez Hollywood. skończyły się sceny Arabów w sandałach i kałachami, a zaczęły się legendy, w których każdy psychol ma tatuaż z Chrystusem, krucyfiksem albo cerkwią... wychodzi przynajmniej kilka filmów rocznie z takimi "czarnymi charakterami" w 3 klasie i jeden z wyższej półki z jakimś modlącym się gangsterem. serio!

  Kampania przeciwko „białym terrorystom” rozpoczęta - w zasadzie jesteśmy już ulokowani w jednej "złej bandzie" z al-kaidą i tysiące kolorowych chłopaczków w USA dorasta do wieku poborowego by na polować na "białych faszystów" za kilka lat:
  http://1.bp.blogspot.com/_Z84PCzWWp6Y/R7OMsLETA6I/AAAAAAAAATQ/cPhdmKoBFxU/s400/American-Flag-%26-Cross.jpg
  http://www.aaanything.net/wp-content/gallery/demotivate-may/fascism_when_fascism_comes_to_america_it_will_be_wrapped_in_the_flag_and_carrying_a_cross_sinclair_lewis.jpg
  ŻYDZI JUŻ HODUJĄ NASZYCH TERMINATORÓW!!!
 • @Wiesław P
  Chodziło mi tylko o trafną wypowiedź, nie proweniencję, którą doskonale znam. Pzdr
 • @Marek Kajdas
  "..Wiadomo jakiej chcę Rosji - obszar 100 tys km/kw wokół Moskwy, taka powinna być Rosja i to bez dostępu do morza..."

  Ja też jestem za tym aby na granicy Polsko - Chińskiej panował spokój, tylko czy się to uda, bez środków nadzwyczajnych??? Pzdr
 • @Wiesław P 07:39:15
  Cytuję: "...grozi kop w ??? przyrodzenie"- i na tyle on zasługuje + kop w d*** dla przywrócenia go do pionu.

  Pozdrawiam.

  AdNovum

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej