Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Riposta żydo-kato-samobójcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej"

Na wstępie chciałbym podkreślić, że zdanie Rzeczpospoltego nt. Powstania Warszawskiego jest - PARADOKSALNIE tożsame z opinią  Sikorskiego Radosława, którą ten drugi również rozpowszechnia via internet otwarcie i bez kozery:

https://www.wprost.pl/kraj/10067998/Powstanie-Warszawskie-bylo-samoeksterminacja-Internauci-oburzeni-po-wpisach-Radoslawa-Sikorskiego.html

Na fotce powyżej: bliski ideologicznie Rzeczpospolitemu współwyznawca pragmatyzmu i piewca "powstanio-zbrodni" z mażłonką - Anne Applebaum.

Dalej jako żartobliwą polemikę z tezą, że wg. Rzeczpospolitego za masakrą Powstania Warszawskiego stoją żydzi, syjoniści itp. inspirujący do samobójczej walki dziesiątki tysięcy nieświadomych swej bezbronności Polaków napiszę tylko:

W Warszawie nie było syjonistycznego, anglosaskiego żydostwa, więc rzeczywistymi inspiratorami Powstania Warszawskiego nie mogli być oni... No chyba, iż Rzeczpospolity naprawdę podziela zdanie aszkeNAZIoli (takich jak Ci na fotce powyżej;) i uważa mieszkańców ówczesnej Warszawy za "tępych słowiańskich niewolników", którzy bezrefleksyjnie i w dodatku zbiorowo wykonują każdy, nawet najbardziej szalony rozkaz ;)

Na koniec pozwolę sobie zacytować blogera K. Wojtasa, którego trudno oskarżać o "żydo-kato-samobójcyzm":

Natomiast liczy się coś innego. Polacy nie podporządkowali się ustaleniom Trójki!!!
Efektem jest być może to, że rozmawiamy po polsku. Przy błędach dowództwa itd. - ważny jest sam fakt. Także to, że przy iluzorycznej pomocy PW trwało 63 dni.
Właśnie z tych racji - decyzje i ustalenia miały inny wymiar: zaistniały pewne ustępstwa mocarstw i zachowaliśmy pewien zakres niezależności.

W sumie - najbardziej podle zachowała się Anglia.

+++

Polemika do: //wps.neon24.pl.neon24.pl/post/139590,1-sierpnia-1944-roku-syjonistyczna-zbrodnia-na-polakach

KOMENTARZE

 • @
  Komentowałem rewizjonistyczną wywieszkę żydo-Kosiura p.t. „1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach” w dniu 01.08.2017 używając cytaty z jego własnych wypowiedzi.

  Napisałem wtedy:
  Historia pokazuje, że wektory polityki syjonistycznego żydostwa nie zmieniły się od kilku stuleci. W dalszym ciągu jest to ta sama zbrodnicza polityka podboju świata.
  Ich plan jest zawsze ten sam:
  "ZLIKWIDOWAĆ KATOLICKICH BYDLAKÓW"! - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
  Wg GUSu, Katolicy to 95,5% społeczeństwa polskiego. Dzisiaj ten plan podejmuje żydo-Kosiur. - Zdzich

  Komentarz ten żydo-Kosiur usunął dwa razy i potraktował mnie tym oto wymiotem:
  @Zdzich 09:15:02
  Dziduś, słoneczko,
  już przekonałeś wszystkich, jaka potrafisz być świnią, ale w dniach rocznicy powstania idź zwalić kupę w swojej parafii
  - dziś paszoł won. - Rzeczpospolita 02.08.2017 09:29:36

  Cóż – DEBIL.
 • Nie zaskoczyłeś mnie Sosenkowski
  .
  od początku uważałem, że mam do czynienia z wyjątkowym żydo-katolikiem z naciskiem na ten pierwszy człon. I nawet nie warto się zastanawiać, co w tobie przeważa głupota, czy podłość.
 • Rzeczpospolita@Grupa „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem
  DEBIL wybiegł na korytarz i wyzywa wszyskich od głupich!
  :))))))
 • @Zdzich 19:25:13
  Dziduś, słoneczko,
  i bardzo dobrze,
  tu możesz fajdać do woli, pospołu z samym autorem - tworzycie przecież tę samą kloakę.
 • @Rzeczpospolita 19:27:28
  "Bóg jest Prawdą. Kto szuka prawdy, szuka Boga, choćby o tym nie wiedział… Bóg każdego prowadzi jego własną drogą: jedni dochodzą do celu prędzej i łatwiej, inni później i trudniej. Wszystko, co możemy uczynić, jest drobnostką w porównaniu z tym, co otrzymujemy. Ale to niewiele musimy sami zrobić. Przede wszystkim wytrwale modlić się o poznanie właściwej drogi; kiedy się ją dostrzeże, iść bez oporów za natchnieniem łaski. Kto tak postępuje i trwa cierpliwie, nie może powiedzieć, że jego wysiłki są daremne. Nie trzeba tylko wyznaczać Bogu terminów” (Myśli Edyty Stein, ss. 46-47).
 • ja bardzo przepraszam ale
  co jest nie tak w słowach?:

  //Dysponując błędnym rozpoznaniem i 1700 szt. broni, rzucił naszą młodzież na Wehrmacht; Poniósł jedną z największych klęsk w naszej historii (...) Młodzież myślała, że idzie po zwycięstwo a nie po honorową śmierć. Uważam, że samobójstwo każdy powinien popełniać na własny rachunek” //

  Sikorski powiedział (a raczej napisał ) dokładnie to co o tej bolesnej sprawie sądzi większość przyzwoitych ludzi.Nie wykluczam że wypowiedź nacelowana była na skupienie wokół swej żałosnej osoby nieco sympatii.
  Niejaki K.Wojtas stwierdził:

  //Natomiast liczy się coś innego. Polacy nie podporządkowali się ustaleniom Trójki!!! //

  Jasne kurwa! 200.000 trupów i rozpierdzielone miasto to jeszcze nie TO bo liczy się COŚ INNEGO
  Pan Wojtas dokonuje rzeczy obrzydliwej.Stara się odpowiedzialność za największą narodową tragedię przesunąć w stronę warszawskiej młodzieży.A przecież to nie byli jacyś "Polacy" to była ARMIA.Krajowa zresztą,a armia nie kieruje się emocjami a suchą logiką swojego sztabu przywódczego.Jest rozkaz do ataku to atakuje jest rozkaz nie strzelać to nie strzela.
 • @Rzeczpospolita 19:36:14
  Specjalnie dla Drogiego Rodaka wyznam szczerze, iż inspiruje mnie Święta Edyta Stein, choć bliżej mi mentalnie do Jędrusia Duszochwata. Dla ułatwienia dodam, że Św. Edyta wychowywała się w środowisku wierzących, ale nie ortodoksyjnych Żydów. Z mamą i rodzeństwem modliła się nie po hebrajsku, lecz po niemiecku.
  http://bezale.pl/wp-content/uploads/2017/05/zydowka_ateistka_swieta-Edyta-Stein.jpg
  http://mateusz.pl/czytelnia/lm-rozum-przez-krzyz.htm
 • @Zdzich 19:33:16
  8-))))))
  pzdr.
 • @ikulalibal 20:07:41
  Powstanie Wielkopolskie, Wojna Polsko-Bolszewicka 1920r, Kampania 1939r też przyniosły straty... i co?
 • @sosenkowski 20:34:31
  //Powstanie Wielkopolskie, Wojna Polsko-Bolszewicka 1920r, Kampania 1939r też przyniosły straty... i co?//

  I gówno.Wspomniane przedsięwzięcia nie były przegrane już z założenia.
 • @ikulalibal 20:39:03
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_praskie
  Powstanie praskie (czes. Pražské povstání) – powstanie ludności Pragi przeciw administracji niemieckiej, stacjonującymi w mieście wojskami niemieckimi oraz kolaboracyjnemu rządowi i administracji czeskiej trwające od 5 do 9 maja 1945 roku. Powstanie praskie było częścią powstania majowego ludu czeskiego i było związane z radziecką operacją praską. Powstanie zakończyło się zwycięstwem Czechów i kapitulacją wojsk niemieckich w Pradze.
 • @sosenkowski 20:47:13
  to praskie powstanie nie zakończyło się masakrą tylko dlatego że były tam wojska Własowa które wsparły Czechów ... i nie czytaj, a tym bardziej nie cytuj kłamliwej wikipedii
 • @ikulalibal 20:39:03
  23 sierpnia 1944 – wybuchło powstanie w Bukareszcie, w wyniku którego obalono Antonescu.
 • @Drab61 21:13:33
  Wydaje mi się, że na tyle znam historię, iż wiem gdzie wiki kłamie. Całkowite negowanie wikipedii... to jakieś takie talmudyczne podejście ;)
 • Skąd usłyszymy pierwsze WYCIE ?
  Zagadka
  Skąd usłyszymy pierwsze WYCIE ?
  1 Czerska ?
  2 Wiertnicza ?
  3 Portalowe histeryki ?

  https://pbs.twimg.com/media/DGPvwnXWsAA4Ndx.jpg
 • @Husky 21:24:22
  O tym, co zrobili kibice Legii, będzie głośno na świecie!

  Poruszająca oprawa kibiców Legii o Powstaniu Warszawskim. Wspomnieli o mordowanych dzieciach
  Kibice Legii Warszawa zaprezentowali podczas środowego meczu Ligi Mistrzów z kazachską FK Astaną poruszającą oprawę wspominającą Powstanie Warszawskie i mordowane w jego trakcie dzieci. Jej echa już rozchodzą się w Internecie.

  https://i.wpimg.pl/680x/storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/59822332548d15_97534189.jpg


  "Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zamordowali 160 tysięcy osób. Tysiące z nich stanowiły dzieci" - to główny napis oprawy.

  Widać na niej również przerażone dziecko - uczestnika powstania - w polskim mundurze, do którego skroni pistolet przystawia nazistowski żołnierz.

  Tło stanowi z kolei kartoniada tworząca polską flagę z datą "1944" - rokiem wybuchu Powstania Warszawskiego.

  Całość wywołuje ogromne wrażenie. W Internecie nie brakuje komentarzy wzruszonych osób, którzy doceniającą postawę kibiców. Pochwalił ich m.in. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.

  Oprawa została pokazana przy okazji meczu Legii z Astaną w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

  https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/702426/poruszajaca-oprawa-kibicow-legii-o-powstaniu-warszawskim-wspomnieli-o-mordowanyc

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej