Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

zakon judeo-sowiecki... zapomni???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

stawiam sok z malin domowej roboty iż Święto Niepodległości celebrowane przez Narodowców 28 czerwca nie doczeka się żadnej uroczystości ani ze strony "episkopat.pl" ani "towarzystwa adoracji M. Kowalskiego" pt. "idź-pod-prąd" ;)

Od lat "11. listopada" celebrowany jest na przekór trudom Romana Dmowskiego oraz Ignacego Paderewskiego, jako Święto Narodowe niejako ku czci Józefa Piłsudkiego, który odmówił oddania hołdu pruskiego w Magdeburgu, wsiadł w pociąg i przyjechał do Warszawy jako potencjalny szef sił zbrojnych i gwarant spokojnego odwrotu dla niemieckich granizonów...

więc może TERAZ - spróbujmy wykorzystać "sezonowy nacjonalizm pikników piłkarskich" i apelujmy powszechnie o wywieszanie Flag Polskich 28 czerwca w rocznicę podpisania Traktatu Wersalskiego przez R. Dmowskiego i I. Paderewskiego, gdy Polska powróciła na mapę Europy :)))

TO WIELKIE ŚWIĘTO DLA POLAKÓW, które 1 lipca 2009r. doceniono w Sejmie III.RP, gdy przez aklamację posłowie złożyli hołd "wszystkim Polakom zaangażowanym w walce o polską sprawę w czasach zaborów oraz w trakcie konferencji pokojowej w Paryżu, a w szczególności delegatom pełnomocnym Ignacemu Janowi Paderewskiemu i  Romanowi Dmowskiemu". - podkreślono wówczas że, podpisy Paderewskiego i Dmowskiego pod dokumentem wersalskim  "przypieczętowały powrót Polski mapę Europy i świata".  "Polska, po 123 latach niewoli, wracała do rodziny niepodległych państw europejskich, mając dostęp do morza i odzyskując ziemie zaboru pruskiego - Wielkopolskę, Śląsk i Pomorze Gdańskie".

 

 

 

KOMENTARZE

 • Jeżeli Pan Marian Kowalski nadal ma w domu portret marszałka, to...
  chyba nie za bardzo temu wszystkiemu reprezentowanemu przez Niego dobrze wróżę. Po prostu takie działania Pana Mariana Kowalskiego nie mają Błogosławieństwa Bożego, bo Pan Marian czci postać która wg doniesień mistyków jest w... piekle. Więc Pan Marian czci szatana.
  Polecam wykład historyka w którym przedstawia on wiele nowych faktów:
  https://www.youtube.com/watch?v=I5bYLKS-eRc
 • PAN POSEŁ CURYŁO SIĘ WYBIERA NA NASZE ŚWIĘTO
  Spotkalismy się na terenie Sejmu pod tablicą upamiętniającą 96 Osób Które Zginęły, bardzo drogą sercu Pana Posła. Tam Pan Poseł udzielił wypowiedzi na temat Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
  Marian Curyło był posłem Samoobrony i niezależnym - z Ziemi Tarnowskiej. Obecnie jest lobbystą, porusza się w sferach politycznych. Z każdym dniem jest coraz więcej siwy. Wyczuwa, że nad Polską zbierają się Czarne Chmury.
  Tutaj film TELEWIZJI NARODOWEJ:
  https://www.youtube.com/watch?v=ljUfBsVZR0M
 • @Eugeniusz Sendecki 02:33:53
  Bardzo martwi rytualne milczenie nad TĄ ROCZNICĄ... Tym bardziej należy doceniać celebracje organizowane przez Telewizję Narodową, zwłaszcza że zgrana i rezolutna kompania Szanownego Pana Sendeckiego czyni wszelkie przygotowania bez dotacji z budżetu III.RP - realizuje wszystko sprawnie własnym sumptem niczym Pospolite Ruszenie Szlachty Polskiej :))) Oczywiście, podwójna CHWAŁA dla TN za dzielne przezwyciężanie przeszkód ze strony złośliwych chochlików maSSońskich i złowrogich aszkeNAZIolków... zagnieżdżonych licznie w administracji samorządu stołecznego wysokiego i średniego szczebla :(((
 • wyjaśniam znaczenie określenia "zakon judeo-sowiecki"
  to głównie "PiS" oraz wszyscy ci, co walczą uparcie o judeizację Chrześcijaństwa, a infrastrukturę państwowo-administracyjną opierają na internacjonalnej współpracy z ober-komisarzami ojro-sowieckimi zwłaszcza pod kątem konsumpcji "łaskawie przyznawanych" dotacji tudzież kredytów preferencyjnych. M. Kowalski został wplątany w ten "zakon" ze względu na jego otwartą fascynację USrealem i osobiste inklinacje wobec aszkeNAZIoli ;)))
 • @sosenkowski 08:21:01 - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH. DLA DOBRA POLSKI.
  Będziemy od-aszkenaziolo-wywać i chrystianizować w duchu od-horowicowania. Dlatego Witaszek piecze wybornego swiniaka. Co do Mariana Kowalskiego to odezwała się do mnie Koleżanka Ochman z Narodowców RP i zadeklarowała, że będą świętowali razem z nami. Marianowi się kiedyś przydarzyło wypowiedzieć bagatelizujaco o naszej pracy medialnej przy pomniku Dmowskiego, wypomnieliśmy jemu to w jednym z programów TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Co do PiS-u - to Stronnictwo Pracy Profesora Wrzesińskiego i Polskie Drużyny Strzeleckie Generała Grudniewskiego zaprosiły Naczelnika Państwa, Pana Prezydenta i Panią Premier. Zaproszony są również Minister Macierewicz i Premier Morawiecki. Słynny polski artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja odlał i właśnie szlifuje statuetki Romana Dmowskiego dla Zaproszonych. Bo chcemy uhonorować elitę naszego państwa godnie, żeby pamiętali skąd im skrzydła rosną polskości.
  [zadumał się nad polskością]

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej