Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 2612 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Wirtualna Polonia... zniknie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgodnie z ostatnim życzeniem ŚP. Włodka Kulińskiego, Wirtualna Polonia nie będzie kontynuowana. Popularny wśród wielu nonkonformistycznych emigrantów z Polski i ich potomków Portal przestanie funkcjonować :(((

Tak o zmarłym napisała niegdyś - 5 miesięcy temu wyróżniana blogerka z portalu Tomasza Lisa "natemat.pl" po jego publikacji pt. "" :

Kim jest twórca portalu?
– To znana w Szwecji i kontrowersyjna osoba. Właśnie z powodu swoich poglądów – słyszę o Kulińskim od prezesa Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych. Tadeusz Adam Piłat, mocno zorientowany w środowisku polonijnym, również mieszka w Szwecji. – W naszym polonijnym życiu ten portal absolutnie się nie liczy. Nigdy nie zaglądamy na tę stronę. Nie jest ona przez nas respektowana podobnie, jak jej twórca. Od dawna nie mamy z nim nic wspólnego. Jego poglądy nie reprezentują poglądów większości Polaków w Szwecji – mówi.

Dodaje, że portal na początku tworzyło dwóch Polaków. Kuliński i Krzysztof Mazowski. Tak było od lutego do czerwca 2002 roku. – Mazowski z nim zerwał, gdyż najwyraźniej jemu również nie odpowiadała ta linia. Chyba nie na to się umawiali – mówi Tadeusz Adam Piłat.

- vide: http://natemat.pl/169479,skad-sie-wziela-lista-zdrajcow-narodu-z-tego-portalu-w-szwecji

 

jak widać ŚP. Włodek Kuliński był traktowany niczym powietrze przez "osoby mocno zorientowane" w środowiskach polonijnych wg. "atorytetów" Tomasza Lisa... To chyba wystarczające wyróżnienie :)))

PS.

Na koniec przeklejam moją ulubioną karykaturę dot. "drogiego-bronisława" z nagłówka "Wirtualnej Polonii", najwyraźniej bardzo istotną z punktu widzenia ŚP. Włodka Kulińskiego ;)))

 

 

KOMENTARZE

 • ------ ubywa Polaków ...... kto zostaje ??
  https://wirtualnapolonia.com/2016/04/04/pis-wyprzedaje-polska-ziemie-w-rece-zydowskie-to-jest-jeszcze-wieksza-zbrodnia-niz-planowana-za-po-wyprzedaz-lasow-panstwowych/
 • @ninanonimowa 07:53:28
  Na ten portal trafiłem przypadkiem i stał się stałym miejscem do odwiedzenia. Szkoda że jego twórca odszedł od nas ,bo to było również ciekawe źródło informacji.

  Niech spoczywa w pokoju.

  ninanonimowa .. z wytrwałością walczysz z Żydowskim ,,najeźdźcą ,,, mi to przypomina to już pewnego pana na koniu z lancą .
  Nie piszę tego by się śmiać ...bo to nie jest nawet śmieszne.

  My w naszym nieszczęsnym kraju i poza nim mamy problem .
  Ten problem to czy my to - czy my to nie my .
  Myślę że najpierw należało by ustalić kto z nas jest Polakiem ..,,prawdziwym ,, .
  Bo największy problem to my sami mamy z sobą .
 • @Ex admin 08:35:20
  Bóg zapłać za umieszczenie niniejszego wpisu w nagłówkach NE24... tym bardziej, że takich nonkonformistów jak ŚP. Włodek Kuliński , nieuwikłanych w poprawistyczną ściemę i polityczne układziki "okrągłego stołu" trwa i publikuje kosztem "multimedialnej kariery" jeszcze niewielu.
 • @fabi 09:29:25
  --- tak długo będę pisać aż !! : Polak PATRIOTA ZROZUMIE,że KK to NIE DROGA !! do suwerenności Polski i wolności Polaków.
  ----WSPÓLNY MIANOWNIK POLSKA -wiara musi pozostać poza sferą publiczną .

  Ps. nie jestem Pan z lancą !! :)) MAM OSIĄGNIĘCIA -przekonałam nieprzekonanych. Mam parę osób jeszcze do przekonania :).
 • Skąd pewność, że
  Wirtualna Polonia się skończy? Miał ją poprowadzić dalej Gajowy Marucha...
 • @ninanonimowa 10:00:07
  Wiem wiem , podziwiam Cię za twą wiarę i upór .

  To z czym walczysz jest już systemem i nie ma nic wspólnego z wiarą .
  System jak system zawsze się obroni i się rozrasta .
  Nie piszę tak by Cię zniechęcać ... pokazuję tylko skalę zjawiska .
 • @fabi 10:23:52
  Złudna nadzieja! "KULA w ŁEB" ninanonimowa nie walczy z systemem. Ona wlaczy z Katolikami, którzy stanowią 98% polskiego społeczeństwa. W innych słowach, "ninanonimowa" robi to samo, co system.
  Przypominam:
  "KULA w ŁEB" za chodzenie do Kościoła - ninanonimowa 10.04.2016 18:00:27
  "PRZESTAĆ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁÓW. KANALIE! - ninanonimowa 01.04.2016 08:08:09
  Dodaj do tego 40 tysięcy agentów MOSSADu operujących w Polsce i okaże się, że te 2% to ... - świadomie lub nie, są WSPÓŁPRACOWNIKAMI.
 • @sosenkowski
  Bóg zapłać za ten tekst. Należy się zmarłemu gorąca modlitwa o spokój duszy.

  RIP
 • @koolart 10:23:35
  komentarz Gajowego...

  "Witryna nie zniknie.
  Nie będzie nowych artykułów ani komentarzy."


  https://marucha.wordpress.com/2016/06/20/kilka-slow-na-pozegnanie/#comment-590635


  pozdrawiam
 • @trybeus 18:02:27
  bez nowych wpisów - tak jakby zniknie... a przynajmniej ja już tam nie zaglądam :((((

OSTATNIE POSTY

więcej
 • LOŻA SZYDERCÓW

  Riposta żydo-kato-samobójcy

  Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej" czytaj więcej

 • POLSKA

  Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  W dniach 21-23 września 2017 r., w Warszawie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędą się centralne uroczystości Narodowego Kongresu Trzeźwości, a w niedzielę 24 września br. będziemy się modlić o trzeźwość w świątyniach całej Polski. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Co wykurzyło Małgosię?

  Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej