Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Wirtualna Polonia... zniknie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgodnie z ostatnim życzeniem ŚP. Włodka Kulińskiego, Wirtualna Polonia nie będzie kontynuowana. Popularny wśród wielu nonkonformistycznych emigrantów z Polski i ich potomków Portal przestanie funkcjonować :(((

Tak o zmarłym napisała niegdyś - 5 miesięcy temu wyróżniana blogerka z portalu Tomasza Lisa "natemat.pl" po jego publikacji pt. "" :

Kim jest twórca portalu?
– To znana w Szwecji i kontrowersyjna osoba. Właśnie z powodu swoich poglądów – słyszę o Kulińskim od prezesa Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych. Tadeusz Adam Piłat, mocno zorientowany w środowisku polonijnym, również mieszka w Szwecji. – W naszym polonijnym życiu ten portal absolutnie się nie liczy. Nigdy nie zaglądamy na tę stronę. Nie jest ona przez nas respektowana podobnie, jak jej twórca. Od dawna nie mamy z nim nic wspólnego. Jego poglądy nie reprezentują poglądów większości Polaków w Szwecji – mówi.

Dodaje, że portal na początku tworzyło dwóch Polaków. Kuliński i Krzysztof Mazowski. Tak było od lutego do czerwca 2002 roku. – Mazowski z nim zerwał, gdyż najwyraźniej jemu również nie odpowiadała ta linia. Chyba nie na to się umawiali – mówi Tadeusz Adam Piłat.

- vide: //natemat.pl/169479,skad-sie-wziela-lista-zdrajcow-narodu-z-tego-portalu-w-szwecji

 

jak widać ŚP. Włodek Kuliński był traktowany niczym powietrze przez "osoby mocno zorientowane" w środowiskach polonijnych wg. "atorytetów" Tomasza Lisa... To chyba wystarczające wyróżnienie :)))

PS.

Na koniec przeklejam moją ulubioną karykaturę dot. "drogiego-bronisława" z nagłówka "Wirtualnej Polonii", najwyraźniej bardzo istotną z punktu widzenia ŚP. Włodka Kulińskiego ;)))

 

 

KOMENTARZE

 • ------ ubywa Polaków ...... kto zostaje ??
  https://wirtualnapolonia.com/2016/04/04/pis-wyprzedaje-polska-ziemie-w-rece-zydowskie-to-jest-jeszcze-wieksza-zbrodnia-niz-planowana-za-po-wyprzedaz-lasow-panstwowych/
 • @ninanonimowa 07:53:28
  Na ten portal trafiłem przypadkiem i stał się stałym miejscem do odwiedzenia. Szkoda że jego twórca odszedł od nas ,bo to było również ciekawe źródło informacji.

  Niech spoczywa w pokoju.

  ninanonimowa .. z wytrwałością walczysz z Żydowskim ,,najeźdźcą ,,, mi to przypomina to już pewnego pana na koniu z lancą .
  Nie piszę tego by się śmiać ...bo to nie jest nawet śmieszne.

  My w naszym nieszczęsnym kraju i poza nim mamy problem .
  Ten problem to czy my to - czy my to nie my .
  Myślę że najpierw należało by ustalić kto z nas jest Polakiem ..,,prawdziwym ,, .
  Bo największy problem to my sami mamy z sobą .
 • @Ex admin 08:35:20
  Bóg zapłać za umieszczenie niniejszego wpisu w nagłówkach NE24... tym bardziej, że takich nonkonformistów jak ŚP. Włodek Kuliński , nieuwikłanych w poprawistyczną ściemę i polityczne układziki "okrągłego stołu" trwa i publikuje kosztem "multimedialnej kariery" jeszcze niewielu.
 • @fabi 09:29:25
  --- tak długo będę pisać aż !! : Polak PATRIOTA ZROZUMIE,że KK to NIE DROGA !! do suwerenności Polski i wolności Polaków.
  ----WSPÓLNY MIANOWNIK POLSKA -wiara musi pozostać poza sferą publiczną .

  Ps. nie jestem Pan z lancą !! :)) MAM OSIĄGNIĘCIA -przekonałam nieprzekonanych. Mam parę osób jeszcze do przekonania :).
 • Skąd pewność, że
  Wirtualna Polonia się skończy? Miał ją poprowadzić dalej Gajowy Marucha...
 • @ninanonimowa 10:00:07
  Wiem wiem , podziwiam Cię za twą wiarę i upór .

  To z czym walczysz jest już systemem i nie ma nic wspólnego z wiarą .
  System jak system zawsze się obroni i się rozrasta .
  Nie piszę tak by Cię zniechęcać ... pokazuję tylko skalę zjawiska .
 • @fabi 10:23:52
  Złudna nadzieja! "KULA w ŁEB" ninanonimowa nie walczy z systemem. Ona wlaczy z Katolikami, którzy stanowią 98% polskiego społeczeństwa. W innych słowach, "ninanonimowa" robi to samo, co system.
  Przypominam:
  "KULA w ŁEB" za chodzenie do Kościoła - ninanonimowa 10.04.2016 18:00:27
  "PRZESTAĆ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁÓW. KANALIE! - ninanonimowa 01.04.2016 08:08:09
  Dodaj do tego 40 tysięcy agentów MOSSADu operujących w Polsce i okaże się, że te 2% to ... - świadomie lub nie, są WSPÓŁPRACOWNIKAMI.
 • @sosenkowski
  Bóg zapłać za ten tekst. Należy się zmarłemu gorąca modlitwa o spokój duszy.

  RIP
 • @koolart 10:23:35
  komentarz Gajowego...

  "Witryna nie zniknie.
  Nie będzie nowych artykułów ani komentarzy."


  https://marucha.wordpress.com/2016/06/20/kilka-slow-na-pozegnanie/#comment-590635


  pozdrawiam
 • @trybeus 18:02:27
  bez nowych wpisów - tak jakby zniknie... a przynajmniej ja już tam nie zaglądam :((((

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej