Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

będzie armia... ale OBCA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ks. Międlar i ONR są "be" ale już 40 TYSIĘCY aszkeNAZIolków wyszkolonych w wykrywaniu, inwigilacji oraz likwidacji wszelkiej tubylczej opozycji są "cacy"... a ustawę 1066 WZMOCNI nie Putin lecz Duda!!!

mamy teraz armię... ale głównie urzędników, i na domiar złego ustawa "o bratniej pomocy" 1066 ma zostać... ROZBUDOWANA :(((

więc na szybko wklejam tylko dość rzetelne analizy z innych portali:

//odbudowarp.pl/rzad-chce-nadac-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp/

Większość z Was słyszała o ustawie 1066, która jest niczym innym tylko zdradą usankcjonowaną prawnie przez poprzedni rząd. PiS póki co nie tyle nie przedsięwziął żadnych środków, żeby ustawę tą zlikwidować, to wyszedł z jeszcze gorszym pomysłem! Rząd zaproponował wprowadzenie zmian w ustawie o pobycie wojsk obcych na terytorium RP, które zakładają m.in. możliwość nadania siłom obcych państw takich samych uprawnień jak te, które przysługują polskiej armii! Decyzje o tym miałby podejmować prezydent na wniosek szefa MON, bez konsultacji z Sejmem.

a na koniec polecam komentarz Podleckiego i Kękusia:

https://www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku

Przewiduję, że do Polski zostanie wysłana wielka grupa „uchodźców” islamskich, dojdzie do prowokacji albo operacji fałszywej flagi. Pod szyldem organizacji narodowych (nacjonalistycznych) wymordowanych zostaną setki, o ile nie tysiące uchodźców, co będzie znakomitym pretekstem do wprowadzenia zarządu komisarycznego nad Polską. Może to już nastąpić w czerwcu – lipcu. Istnieje przypuszczenie, że dojdzie do zamachów podczas Światowych Dni Młodzieży, choć jest to mniej prawdopodobne niż prowokacja z udziałem „uchodźców”. Zachodnie media i politycy, którzy jak wiadomo tak grają jak im syjonistyczni żydzi każą, już promują paranoję polskiego ultra-nacjonalizmu, co jest wskazówką z jakiej strony pójdą operacje fałszywej flagi.

PS.

proszę zwrócić uwagą jak szybko globalne organizacje aszkeNAZIstowskie opanowały prawie cały Bliski Wschód przy pomocy tych samych dzikusów, których pragną nam z wielką determinacją wcisnąć TERAZ ojro-SSowiety:

 

KOMENTARZE

 • @
  Miała być "szpica", potem, że "magazyny" uzbrojenia rotacyjne a teraz w Pentagonie chcą stałych baz tzw "odstraszania".
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1610335,Kandydat-na-dowodce-sil-NATO-w-Europie-popieram-stala-obecnosc-wojsk-USA
  Grają na emocjach zimnowojennych. Chodzi o Krym i resztę Ukrainy. Za chwile usłyszymy "za wolność waszą i naszą" . Grzegorz Braun wczoraj w Warszawie ostrzegał przed różnymi konsekwencjami.
  https://youtu.be/m9r_gndIg3E
 • --------
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/131211,zdrada-polski-alarm
 • TEŻ MYŚLĘ, ŻE TO MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA
  TEŻ MYŚLĘ, ŻE TO MIĘDZYNARODOWA PROWOKACJA
  .

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131207,ciekawe-co-za-prowokacje-knuja-fejkowy-pogrom-zydow

  Dla mnie aktem tego samego scenariusza wydaje się być wykorzystanie "białostockiej mszy" przez HGW, rezolucja PE o antysemityzmie chrześcijan (zapewne mieli na myśli Polaków), ... i treść nagrania Kukiza (jakoby narodowcy mówli o mordzie Żydów), .... do tego "łańcuszka" brakuje prowokacji z kilkoma spalonymi synagogami włącznie i "bratniej pomocy" uchwalonej ostatnio przez PiS, nie wiadomo na czyje zamówienie.

  MÓWIŁ O TYM W ZESZŁYM ROKU GRZEGORZ BRAUN
  >>> https://www.youtube.com/watch?v=YcYdZliCJWU

  .
 • Obca armia
  a jakama być, rosyjska?
  Tę armię Polakom załatwili komuchy z WSI.
  Trzeba podziękować Kwaśniewskim i Millerom. także Komorowskim.
  Wszyscy z ruskiego WSI-GRU.
  Najlepiej, aby Polska była bezbronna. Lepsi Amerykanie, niż Niemcy czy Ruski.
 • @Talbot 15:42:09
  lepszy USrael w domu niż Ruskie hen za Białorusią?!? być może, ale chyba jeśli ktoś woli robić laskę za friko i hodować kolejne pokolenia na akwizytorów, ochroniarzy tudzież pomywaczy i prostytutki w krainach Franków lub Saksonów ;)))
 • @sosenkowski 16:44:13
  A pamiętasz żołnierzy niezłomnych i ruskie bazy wojskowe w Polsce?
  I nie pisz mi, że Rosja to nie ZSRR.
  Rosja razem z Niemcami grają w jednej lidze - nie zauważyłeś tego?
  Czy Amerykanie kiedykolwiek napadli na Polskę?
  No chyba, że masz na myśli amerykańskich żydów, którzy w większości pochodzą z Rosji i Polski.
 • @sosenkowski 16:44:13
  j"eśli ktoś woli robić laskę za friko i hodować kolejne pokolenia na akwizytorów, ochroniarzy "
  Zejdż na ziemię i nie obrażaj Polaków.
  To jest wina Systemu, w który i Rosja jest umoczona.
  To jest masoneria...
 • @Talbot 16:58:58
  sorki ale to nie Duma w Moskwie lecz najemni idioci z waszyngtońskiego kongresu nakazali Polakom oddać 65mld USD, więc to Ty lepiej zejdź na ziemię Talbot bo póki co to ledwo zipiemy pod czarnym orłem pilnie przycinani przez żymian... w tych okolicznościach nie dziwi, że ten dwugłowy rosyjski na olewa ;))))
 • @Talbot 16:58:58 Bojownicy Syjonu: "mamy prawo zwać się Polakami".
  Bojownicy Syjonu: "mamy prawo zwać się Polakami".

  https://www.facebook.com/krystyna.trzcinska.77/posts/664274123710485?pnref=story

  Dlaczego np. Talbot (nick) i np. Husky (nick), adorują wprost US Army (żydowską armię, żydowskiego USA) i są adwersarzami Rosji?
  Moim zdaniem dlatego, że to są polskojęzyczne żydki, które podszywają się pod POLAKÓW: "mamy prawo zwać się Polakami".
  Pojawia się też pytanie: czy to nie dość że są żydowskie trolle, ale że to są żydowskie trolle z szeregów Bojowników Syjonu?
  http://gazetawarszawska.com/pugnae/2544-ciemna-holoto-majaca-sie-za-polakow

  "Ciemna hołoto mająca się za Polaków !!
  Zachciało się wam własnych rządów tym kraju - rządziliście już dwa lata, ale
  na tym koniec!
  Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi jesteśmy panami tego świata, a Polska
  jest naszą ziemią obiecaną.
  Ten kraj jest wykupiony przez łzy, krew i poniewierkę naszego narodu -
  dlatego jesteśmy prawowitymi właścicielami tego kraju i mamy prawo zwać się Polakami.
  - Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów.
  Wszystkie urzędy, parlament i rząd musi być nasz.
  Czy wam brudne świnie podoba się, czy nie - jest Nam obojętne, bo to my ustanawiamy kto obejmie rządy w tym kraju.
  Wy goje jesteście ciemną masą przeznaczoną do pracy u Nas Żydów jako parobki i służące".

  @Talbot i @Husky oczywiście chcieliby, żeby Polska była jak Izrael? Polskojęzyczny żydek, Rafał Ziemkiewicz, też podaje się za POLAKA i oczywiście jest adwersażem Rosji, a złakniony jest wprost wojsk obcych na terytorium POLSKI! http://www.fronda.pl/a/chcialbym-by-polska-byla-jak-izrael,40411.html

  http://krzysztofjaw.blogspot.com/2016/04/wzor-dla-polski-izrael.html

  "Polska - państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną" Co znaczy że tego posta pisze polskojęzyczny zydek, który zeby ukryc swoje parszywe pochodzenie zydowskie chce ukryc się pod POLAKA, ale chce stosować Talmud wobec rdzennych POLAKÓW SŁOWIAN. To tacy POLACY (chazarskie, polskojezyczne żydki) są adwersarzami Rosjan (16 kanałów krwi)!

  " ... Polska - państwo polskie dla Polaków. Państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną. Państwo z tradycją, kulturą, językiem, własnością, rodziną, sztuką, kulturą, nauką, wiarą katolicką i prawami oraz obyczajami zwyczajowymi. To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael.

  A jak Żydzi traktują swój kraj?

  Otóż w ich kraju jedynie Żydzi są grupą uprzywilejowaną.

  Każdy emigrant do Izraela musi wykazać się etnicznymi żydowskimi wielopokoleniowymi genetycznymi korzeniami żydowskimi lub przejść - jako konwertyta - na judaizm. Wtedy od pierwszego dnia są pełnoprawnymi obywatelami Izraela i mogą otrzymać bodajże nawet 20 tys. USD bezzwrotnej pożyczki na zagospodarowanie w Izraelu.

  I tylko Żydzi z udokumentowanego genetycznego pochodzenia w Izraelu mogą zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, rządowe, parlamentarne, polityczne, medialne, prasowe, wojskowe, gospodarcze, kulturalne, naukowe i inne. Parlamentarny Kneset (żydowski parlament) składa się wyłącznie z samych etnicznych Żydów, niezależnie czy są Chazarami (w większości aszkenazyjczykami) czy sefardyjczykami (w dużej mierze Judejczykami).

  Żaden Żyd mieszkający w Izraelu - pod groźbą wykluczenia - nie może związać się po linii żeńskiej z gojem, czyli nie Żydówką. Nie ma ani jednego ważnego stanowiska publicznego, które mogliby objąć ludzie będący innego pochodzenia niż etnicznie żydowskie uznane przez izraelskie państwo i syjonistów talmudyczno-rabinicznych.

  Izrael to jedyne państwo na świecie o niemal 100% decyzyjnej i chyba praktycznej jednorodności etnicznej. Sprawdza się tam każdego pod względem pochodzenia i genetycznych przodków. Nie ma żadnej tolerancji pod żadnym a szczególnie genetycznym, wyznaniowym i zwyczajowym powodem, chyba, że dotyczy samych Żydów podlegających normom prawnym Izraela i normom Tory i/lub rabinicznego Talmudu.

  Izrael to państwo żydowskie według jego praw i zwyczajów. Państwo sprawujące jedynie swą pieczę nad rodakami, czyli Żydami i robi się wszystko, aby duża część Żydów przybyła z każdego zakątka świata do Izraela. Eliminuje się (też niestety nieraz fizycznie: vide Palestyńczycy) prawnie wszystkich nie-Żydów i - jeżeli takowi jednak są w Izraelu - to stają się jako goje ludźmi drugiej kategorii lub pracującymi niewolniczo nisko-opłacanymi robotnikami. Resztę zamyka się w gettach ogrodzonych murem przed Izraelem.

  Żydzi są Panami we własnym kraju i dla nich własny kraj jest ich żydowską świętością.

  Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków.

  Podziwiam ich po prostu, ale z jednym wszakże wyjątkiem... Jako katolik jestem przeciw fizycznej i psychicznej dyskryminacji innowierców i ludzi o innym etnicznie pochodzeniu. Jestem przeciwny traktowaniu innych jak "podludzi". Każdy ma prawo do istnienia i każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz nawet asymilacyjna kulturowo tolerancja zamykająca się w zdaniu: "Bądźcie i mieszkajcie z nami na naszych warunkach i szanujcie etnicznie kraj osiedlenia i jego mieszkańców mających prawo do rządzenia własnym krajem przez jego tradycyjną wielowiekową ludność".

  Z powyższym zastrzeżeniem chciałbym, aby Polska dla Polaków była jak Izrael dla Żydów..."
 • @Krystyna Trzcińska 19:08:19
  ciekawe dlaczego Dobry Bóg pozwolił, aby zły zgromadził tych wszystkich ober-szowinistów dręczących od wieków inne rasy w jednym miejscu??? właśnie w tym miejscu skąd przedtem ich wygnał mieczami cesarskich siepaczy... ktoś zgadnie???
 • @sosenkowski
  "Kto nie chciał utrzymywać własnej, będzie musiał utrzymywać cudzą!- jak będzie miał za co! Po drugie to to tylko wielki pic! Nie będzie nic! To już między Niemcami, Amerykanami i Rosją ustalone!
 • @Talbot 17:10:23
  “To jest wina Systemu, w który i Rosja jest umoczona.
  To jest masoneria...”.

  Akurat te słowa są sensowne. Trzeba widzieć, i wszystkim wokół głosić prawdę, że Usrael z ZSRRsraelem kopią zgodnie do naszej bramki. Niech nikogo nie zwiedzie żadna wojenna retoryka – to tylko pułapka na naiwnych – jak nie w jednych będą szukali sojusznika to w drugich – i wpadną. Bo to wszystko pozory i aktorstwo, a faktycznie to “Kto się czubi, ten się lubi”.

  Za to wcześniejsze gierki dwubiegunowe typu “Lepsi Amerykanie, niż Niemcy czy Ruski”, to typowy matrix pod opinię publiczną, dokładnie to “pod publikę” – by dla manipulacji nią głosić jej to, co w swoim chciejstwie chciałaby słyszeć.
  Głoszenie takich poglądów (niezależnie od preferowanego bieguna) to zdrada Polski, zawsze zdrada. Nie wolno nam być niczyim sojusznikiem strategicznym, "nie wolno nikomu oddawać władzy nad sobą".

  Polska geopolityka zawsze jest przynajmniej trzybiegunowa – i to z jednym polskim i to “wyższego rzędu”.

  Jak ktoś tego nie widzi, to musiał się zdrzemnąć jak powstawała ONZ, jak zgodnie dawała wszystkim “prawa człowieka”, a teraz jak zgodnie je zabiera. Nadto jak powstawały i rozwijały się MFW i Bank Światowy, UNESCO, czy FAO, Monsanto i “medycyna” Rockefelera ze szczepionkami… A do tego jak Usrael sprezentował ZSRRsraelowi broń atomową dla uwiarygodnienia dozgonnej przyjaźni.

  Musiał przespać jedyny zresztą zrzut z bronią dla walczącego Powstania, ale na tereny zajęte przez Niemców. Przespać też czasy jak jeszcze Roosevelt miał się dobrze i przyjaciela Polski w Teheranie i Jałcie wiarygodnie (jak dla kogo) grał i Polsce w plecy “od przyjaciela” nóż wbijał. Może i jak jeszcze nie było Banku Rezerw Federalnych (FED) z zamiarem wywłaszczenia państw i ich obywateli mechanizmem długu i piramidy Ponziego, Konsensusu Waszyngtońskiego i prywatyzacji zysków a uspołecznienia strat, aż po likwidację państw i narodów (w tym Narodu Polskiego) i zniewolenie ludzkości z ludobójczą eksterminacją jej “nadmiaru”?

  Musiał przespać, to i teraz chce wybierać między dżumą a cholerą, między “mniejszym”, a “większym”, czy też “dobrze znanymi”, a “mało znanymi” - złem i zagładą? A teraz musi wiedzę czerpać z wiarygodnych źródeł, a z totalnie zmanipulowanej telewizji – więc skąd ma wiedzieć że “przeciwieństwem dla zła jest inne zło”, że jak wybiera, a widzi że “każdy wybór jest zły”, to oznacza to, iż jest zmanipulowany i żyje w matrixie, że “patrzy, a nie widzi”, nie widzi, bo nie widzi dobra.
  Nie widzi prawdziwych twórców matrixu, prawdziwych ich celów, nie widzi prawdy.
  A jak prawdy to i człowieczeństwa, i własnej tozsamości … i zaczyna się światek wirtualny – fikcji i mrzonek, światek nieodpowiedzialności... a przy tym zwodzenia i bałamucenia innych. Światek matrixu to światek władzy oddanej.

  W demokracji, oraz w życiu wspólnotowym (Rodzina, Naród) władzy nad sobą nie oddajemy, a wobec władzy państwowej to my jesteśmy suwerenem, to my, przez naszych przedstawicieli lub bezpośrednio stanowimy prawa. O nie oddawaniu władzy nad sobą mówi: “Syr 33, 21: Póki żyjesz i tchnienie jest w tobie, nikomu nie dawaj nad sobą władzy. “

  Trzeba mówić o systemie i masonerii, o świecie dwubiegunowym - ale nie jako o czymś co jest, a przeciwnie – o czymś na co nigdy nie wolno nam się zgodzić, wobec czego zawsze mamy mieć na podorędziu postawę nienawiści KONIECZNĄ BY OBRONIĆ TO DOBRO, KTÓRE KOCHAMY.
 • @Talbot 15:42:09
  a nie lepiej żeby w Polsce stacjonowała tylko polska ARMIA? Armia przez duże A. za wczesno-średniej komuny produkowaliśmy od a do z myśliwce, czołgi, transportery opancerzone, zestawy rakietowe. teraz tylko kupujemy podzespoły a pancerza takiego jak w t 72 nie jesteśmy już w stanie wyprodukować o zaprojektowaniu i wyprodukowaniu własnych silników możemy zapomnieć - sytuacja taka jak w XXleciu międzywojennym. ty talbot należysz do tych ścierw które muszą lizać komuś dupę, gdyby dziś rządziła komuna byłbyś ubekiem i szczekałbyś na usa. a odnośnie rosji. mają tam takie fajne powiedzenie - jedynym sojusznikiem rosji jest rosyjska armia i flota...
 • @sosenkowski 17:43:53
  "sorki ale to nie Duma w Moskwie lecz najemni idioci z waszyngtońskiego kongresu nakazali Polakom oddać 65mld USD..."

  A czy większości w tym "waszyngtońskim kongresie" nie stanowią Żydzi?

  Czy to tylko głupota, "zapomniała", że jest umowa międzypaństwowa, że polski rząd spłaca umówioną kwotę, a rząd USA będzie miał zaspokajać ewentualne roszczenia ewentualnych przyszłych wierzycieli - i że polski rząd (PRL) z zobowiązania się wywiązał?


  "ledwo zipiemy pod czarnym orłem pilnie przycinani przez żymian...'

  Właśnie - wychodzi na to, że ci "żymianie" rozwalają Polskę od środka, a tylko "w wolnych chwilach" są jeszcze "po ob stronach" propagandowego matrixa.
  Może zamiast się wadzić która strona zewnętrzna jest bardziej niebezpieczna, najpierw uwolnić się od niebezpieczeństwa wewnętrznego, zawsze groźniejszego, bo "nie ostoi się dom skłócony"?
 • @Talbot 16:58:58
  w moim mieście była ruska baza wojskowa za komuny, siedzieli jak mysz pod miotłą, mieli jednak własną tv którą mozna było odbierać i dzięki nim ludeczkowie w polin poznali za friko rambo, terminatora, protektora, commando...

  Czy Amerykanie kiedykolwiek napadli na Polskę?

  czy amerykanie napadli kiedykolwiek na swoich sąsiadów?
  czy amerykanie kiedykolwiek u swoich sąsiadów instalowali przychylne sobie rządy?
  czy amerykanie atakowali inny sąsiedni kraj bo kompania cytrusowa była zagrożona przez produkcję niezależną?

  zapraszam do ameryki środkowej i południowej...
 • @Krystyna Trzcińska 19:08:19
  "Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków".

  Autor tych słów nie wie co mówi. Owszem, pewną konsekwencję można podziwiać, ale na pewno nie jej motywy.
  Nie odróżnia patriotyzmu od syjonistycznego faszyzmu;
  - nie odróżnia idei od ideologii, miłości od służby, uczciwej budowy dla dobra wspólnego od destrukcji z motywów egoistycznych;
  - nacjonalizmu jako służby Ojczyźnie wolnych ludzi od wynaturzenia patriotyzmu, jakim jest agresywny szowinizm żydowski bazujący na zniewoleniu.

  Niech posłucha księdza Międlara, to się dowie, czym jest zdrowy patriotyzm i zdrowy nacjonalizm.
 • @Krystyna Trzcińska 19:08:19
  konwertyci w 1 pokoleniu nie są pełnoprawnymi członkami społeczności zydowskiej ani obywatelami izraela (chyba że wykazują się posiadaniem odpowiednich zasobów finansowych). co więcej żydzi kolorowi tacy jak falasze są żydami entej kat. bliskimi gojom.
 • poziomy, poziomy..
  Wy jak te mrówki, kreta obwiniacie..
  Świat jest większy..
 • Mamy armię silniejszą niż Merkelland - ranking
  No. 17. Poland


  Budget: $9.4 billion
  Active frontline personnel: 120,000
  Tanks: 1,009
  Total aircraft: 467
  Submarines: 5

  Poland edges out Germany in the list because of its larger number of tanks and a more fleshed-out submarine fleet. Poland has also drastically increased its military spending in reaction to Russia's seizure of Crimea and the ongoing Ukraine crisis

  No. 18. Germany
  Budget: $40.2 billion
  Active frontline personnel: 179,046
  Tanks: 408
  Total aircraft: 663
  Submarines: 4

  The German military ended up low on the list because of its lack of power-projection platforms. Germany does not have an aircraft carrier and has relatively few submarines, which, according to the Credit Suisse methodology, drops its ranking.

  But Germany does have a fair number of attack helicopters. Recently, the country has started considering offering military support to Eastern European NATO members

  http://uk.businessinsider.com/these-are-the-worlds-20-strongest-militaries-ranked-2016-4?op=1?r=DE&IR=T
 • @Husky 22:32:18
  nie tyle silniejszą co bardziej bojową (siła armii to kasa + technologia + mięcho armatnie =ze szkopami na każdym polu przegrywamy. chyba że dodamy wkurw :D le z drugiej strony kto będzie ginął za kaczora albo maciarka?). ludziska u nas na maks wkurwione i spuszczą bęcki każdemu. no chyba że ten ktoś ma iskandery i pochodne... w przeciwnym wypadku otwiera się paszcza, wysuwa język i rozpoczyna się lizanie odbytu...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej