Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Waszczyk??? łazz-ap?!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

krótkie rozwinięcie notki prasowej z narodowcy.net nt. mini-Waszczykowskiego... a w zasadzie kilka FAKTÓW dot. polityki "naszych sojuszników" - dowodów naszych strat, ich zysków ;)))

+

Waszczykowski nie lęka się imigrantów, od których OTWARCIE odgradza się rzekomo ober-cywilizowany rząd w telewiwie:

//www.theguardian.com/world/2015/may/06/israel-african-migrants-deported

https://www.washingtonpost.com/world/middle_east/toughening-its-stance-toward-migrants-israel-pushes-africans-to-leave/2015/05/14/e1637bce-f350-11e4-bca5-21b51bbdf93e_story.html

++

Waszczykowski lęka się ataku Rosji - oficjalnego strategicznego sojusznika USraela:

//www.newslon.com/us-and-russia-in-partnership-over-syria/

//chimosito.com/2016/02/12/world-international-community-agrees-to-the-cessation-of-violence-in-syria-within-a-week/

+++

a co na to "najważniejszy sojusznik" każdego polskiego rządu??? dlaczego przebiegle współpracuje z największym UTRACONYM przez Polaków rynkiem zbytu na kontynencie?!?

https://sk.ru/news/b/articles/archive/2016/02/15/russia-israel-eye-cooperation-in-hitech-agriculture.aspx

//eurasiatx.com/russia-and-israel-are-deepening-cooperation-in-agricultural-sector/


 - ergo - Rosjanie zamiast polskich płodów rolnych i EUropejskich przetworów zyskają teraz aszkeNAZIstowskich konsultantów dla organizacji tysięcy giga-hektarowych kibuców z mega-przetwórniami :(((

 

@@@

przedmiotowa notka z narodowcy.net:

//narodowcy.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6291%3Awaszczykowski-polska-wywiaze-sie-z-obowiazku-relokacji-uchodzcow&Itemid=1638

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Wycyckali nas.... :-( Trzeba było nie fikać... a wcześniej nie wybierać jełopów. Miałem wrażenie, że w porównaniu z polszewią, PiS to jakiś postęp, ale wątpliwości mam coraz większe...

  5*

  Dzięki za ważny wpis.
 • @Jasiek 23:59:38
  "Israel's ambassador to Moscow, Zvi Heifetz (centre), says exporting technology is more important than exporting fruit. " - czyli tłumacząc łopatologicznie: telewiwa sprzeda i wdroży Rosjanom metody uniezależnienia się od Polskich Rolników oraz EUropejskich przetwórni (piszę o EUropejskich przetwórniach, bo ich większość począwszy od zamrażalni a skończywszy na fabrykach konserw już nie należy do Polaków :(((
 • @Jasiek 23:59:38
  Polityka imigracyjna w rozkroku. Sejm przeciwko relokacji, ale też i za przyjmowaniem uchodźców, czyli dalej polityka wsiowego przygłupa obowiązuje! Nie będzie ofensywy politycznej na rzecz zmiany decyzji z września ub. roku o relokacji 160 tys. uchodźców na terenie państw UE. Polski rząd wprawdzie negatywnie ocenia zobowiązania podjęte przez ekipę PO-PSL, ale będzie je akceptował, restrykcyjnie stosując kryteria krajowej polityki uchodźczej. Odwrót jest ponoć niemożliwy.

  Sejmowa dyskusja nad poselskimi projektami uchwał w sprawie polityki imigracyjnej państwa polskiego na forum UE i polityki imigracyjnej Polski nie przynosi nadziei na zasadnicze zmiany. Imigranci, wbrew oczekiwaniom społecznym, w Polsce się pojawią, a władze państwa nie będą podejmowały prób podważenia decyzji relokacyjnych podjętych przez Radę UE we wrześniu ub. roku. O zawarcie w uchwale stanowiska wzywającego do takich działań polski rząd wnioskował klub Kukiz’15.

  Jak wskazał poseł sprawozdawca Szymon Szynkowski vel Sęk, komisja nie zaakceptowała tej poprawki uznając, że „ta decyzja, w sensie prawnym, obowiązuje i jakakolwiek ofensywa polityczna tutaj, czego dowodem jest też brak takiej ofensywy ze strony innych państw Grupy Wyszehradzkiej, nie byłaby uzasadniona”. Komisja ds. UE wsparła za to poprawki złożone przez PiS.

  – Po pierwsze, komisja wsparła tezę o jednoznacznie negatywnej ocenie decyzji rządu Rzeczypospolitej Polskiej, który wsparł podjęcie przez Radę Unii Europejskiej decyzji z dnia 22 września o relokacji 160 tys. uchodźców na terenie państw Unii Europejskiej. To było stanowisko rządu wbrew stanowisku pozostałych krajów Grupy Wyszehradzkiej – wskazał sprawozdawca.

  W projekcie uchwały znalazło się też wezwanie do tego, by „stosować w sposób restrykcyjny kryteria krajowej polityki uchodźczej”. To miałoby oznaczać, że to strona polska indywidualnie wskazywałaby osoby, które mogłyby przebywać na terenie naszego kraju. – W pierwszej kolejności priorytetem powinno być przyjmowanie dzieci, mniejszości religijnych oraz rodzin wielodzietnych. Uważamy, że polityka imigracyjna i uchodźcza powinna pozostać w rękach państwa polskiego i powinna być restrykcyjnie stosowana – relacjonował Szynkowski vel Sęk.

  Sejm chce też w uchwale wyrazić sprzeciw wobec „ustanawiania w przyszłości jakiegokolwiek stałego mechanizmu alokacji uchodźców na terenie Polski” oraz wezwać „do niesienia pomocy humanitarnej w krajach objętych konfliktem zbrojnym oraz w krajach sąsiadujących.”

  Jak wskazał poseł Dominik Tarczyński (PiS), taka uchwała jest niezbędna z uwagi na rozwój wydarzeń związanych z kryzysem imigracyjnym w Europie. – Bo jeżeli zgodzimy się na to, aby Unia Europejska decydowała, ilu imigrantów ma być w Polsce, na jakich terenach, jeżeli na 2 tygodnie przed wyborami rząd Platformy Obywatelskiej ogłosił przetarg na ośrodki dla uchodźców, nie konsultując tego w żaden sposób ani z samorządami, ani ze społeczeństwem, a teraz pani premier nie pamięta swojej decyzji, to to jest bardzo niebezpieczne. Naszym obowiązkiem jest zadbanie o bezpieczeństwo Polaków – mówił.

  Parlamentarzysta podkreślał, że Polska chce pomagać ludziom w potrzebie i nie wyłamuje się z solidarności europejskiej, czego dowodem jest polski udział w akcjach humanitarnych. – Polska jest gotowa pomagać, Polska nie wyłamuje się z solidarności, ale powinniśmy pomagać tam, gdzie ta pomoc jest potrzebna, nie przez narzucone kwoty alokacyjne z Unii Europejskiej. Naszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo – dodał.  Przeciwko przyjmowaniu rozmytego stanowiska Sejmu protestował poseł Tomasz Jaskóła (Kukiz’15), który wskazywał, że polityka imigracyjna państwa powinna odzwierciedlać oczekiwania społeczne. – To nie państwo decydujecie o tej sprawie w tej Izbie. Mam nadzieję, że to wyraźnie wybrzmi: to obywatele mają decydować w referendum o tym, czy przyjmą, czy nie przyjmą jakiejkolwiek transzy relokowanych imigrantów bądź tzw. uchodźców – podkreślił.

  Także poseł Robert Winnicki (Kukiz’15) wyrażał wątpliwości co do celowości przyjmowania projektu, który nic nie zmienia, a jest tylko próbą zatrzymania dalej idących pomysłów klubu Kukiz’15. Poseł nalegał, by w uchwale dopisać wezwania rządu do tego, by nie realizował fatalnej decyzji z września ub. roku przeprowadził ofensywę polityczną „na rzecz rzeczywistego wyjścia z tego kryzysu, którym może być jedynie ochrona granic Europy przed inwazją imigrantów.”

  Winnicki sprawę skomentował też na swoim profilu na FB wskazując, że rządzący są przeciwko relokowaniu imigrantów… ale za ich przyjmowaniem. „PiS boi się jednoznacznych sformułowań. W toku prac komisji odrzucili projekt uchwały mojego autorstwa i zaprezentowali swój. Ich projekt krytykuje decyzję Unii o kwotach imigrantów i postawę rządu Ewy Kopacz o poparciu tej decyzji. Pięknie, ale co z tego? Najważniejszego zdania nie chcą zamieścić. A mianowicie takiego, by przeprowadzić na forum UE ofensywę polityczną na rzecz zmiany decyzji z 22 września. By nie przyjmować imigrantów. Chcieliby, a się boją – tak można opisać postawę partii rządzącej. Szkoda. Ciekawe czy zdadzą sobie wreszcie sprawę, że nie można tak długo stać w rozkroku – albo gorliwy euro-atlantyzm albo suwerenność państwa i tożsamość narodowa” – napisał poseł.

  Projekt uchwały skierowano ponownie do komisji ds. UE.

  Marcin Austyn

  Read more: http://www.pch24.pl/polityka-imigracyjna-w-rozkroku–sejm-przeciwko-relokacji–ale-tez-i-za-przyjmowaniem-uchodzcow,41779,i.html#ixzz42W6iGrnG Ps...Co to znaczy: Sejm przeciwko relokacji? Przecież relokacji NIE będzie w wyniku weta Orbana. A wiec co się Sejm po tym wecie wygłupia mówiąc, ze jest przeciw. Przecież to już nie ma żadnego znaczenia! Marine Le Pen masakruje porozumienie UE z Turcją! Koniecznie obejrzyj! Marine Le Pen genialnie podsumowała wszelkie „porozumienia” z islamską Turcją. https://youtu.be/3e8k1cvMu1w Trzeźwe spojrzenie z Francji! Brawo! Same dupki w Polsce rwą się do koryt. Ludzi o twardych kręgosłupach jak na lekarstwo, co świadczy o kondycji moralnej i głupocie Polaków. Ile to razy można się mylić? Orban zawetował relokację Merkelowej, a już Szydło bała się go poprzeć, mimo obietnic wyborczych. Potem się wyżalała, że wszyscy mówią o Orbanie a o jej stanowisku, że przyjmiemy tyle, ile zadeklarowała Kopacz ale nie więcej, nikt nie mówi. Obłudna baba, wstyd przed Węgrami, że mamy takie rządy. Jak mawia szanowny redaktor Michalkiewicz :wiele się musi zmienić, aby się nic nie zmieniło. Robią teatr dla maluczkich a karawana idzie dalej. Pewnie obecny rząd się zobowiązał, a z nas drwi. Nie podobają mi się gładkie, okrągłe słówka w odpowiedzi na pytania o nachodźców. My, Polacy tych gości nie chcemy. Dlaczego polski rząd działa na szkodę Narodu? Czy nie mają internetu? Czy nie czytają informacji o tragediach „gościnnych „narodów Europy? Czy nie słyszeli o gwałconych kobietach> O znęcaniu się nad białą młodzieżą? Czy chcą oglądać obcinanie głów maczetami na ulicach polskich miast? Mam wątpliwości, czy to faktycznie chrześcijański rząd. My nie chcemy żyć w państwie islamskim nie chcemy: ani szariatu, ani codziennych obaw przed wyjściem na ulicę kobiet, młodzieży i dzieci , nie chcemy gwałtów, napaści, nie chcemy żyć w ciągłym – nieustannym strachu o życie swoje i swoich bliskich !!! Niech wreszcie nasz rząd dowie się co dzieje się w krajach, w których są ci najeźdźcy, niech zastanowi się, jak zdoła ustrzec nas wszystkich !!
  Czy jest w stanie zapewnić Polakom bezpieczeństwo ? Czy wreszcie dotrzyma słowa danego Polakom, że będą mogli wracać z zagranicy, że kraj będzie się „rozwijać”, że będzie praca dla Polaków /bo póki co nadal jest wysokie bezrobocie/ !! Już mamy najazd Ukraińców ! A kiedy wreszcie wrócą do Ojczyzny Polacy z Kazachstanu, z Kresów, z Białorusi – jest ich nadal dużo oczekujących na powrót do Ojczyzny – i dla nich nadal nie ma warunków ich powrotu !! Nikt nie może zmusić Polaków do przyjmowania tej armii nachodźców, Jeśli rząd nie chce sam zająć stanowiska – niech przeprowadzi referendum – niech da szansę Polakom – żeby wypowiedzieli się, czy tego chcą !! W w związku z wypadkiem Prezydenta i wezwaniem Kaczyńskiego byśmy byli czujni, …Tak „czujni będziemy” jak PiS karze ale i dopilnujemy obietnic wyborczych.. a główna to ŻADNEGO MUZUŁMAŃSKIEGO IMIGRANTA w NASZEJ POLSCE a nie „postogrągłostołowym” kondominium.!!!! Jak widać Sejmowe ciury poselskie po raz kolejny mamroczą i kombinują….w tej sprawie…. Rząd Szydło to samo….Tak więc niech uważają bo cierpliwości na manipulacje powoli brakuje Polakom w tej sprawie. PiS może odejść szybciej niż ostatnim razem….i nawet wypadek Prezydenta Dudy nie pomoże.
 • @Jasiek 23:59:38
  Widocznie tylko Węgrzy i chyba Czesi mogą:)))) A jeśli nawet w Łunii obawiano więc oporu ze strony dzisiejszego rządu, to chyba widać jak pięknie można rozgrywać „niezadowolenie z demokracji”. Taka szersza refleksja: wprawdzie rózni oficjalnie rządzący nad Wisłą są raczej posłuszni i ulegli wobec wielkich tego świata, czasem sarkając bardziej czy mniej, to jednak tym „wielkim” niezwykle pomaga granie na poczuciu winy, kompleksie niższości, poczuciu prowincjonalizmu itp itd

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej