Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

rusy-filistrom na pohybel

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wykorzystując otwartość tego portalu na wszelkie poglądy pragnę wyrazić swój protest wobec niby pragmatycznego podejścia do SSowietów ale jednak sprzecznego w Cywilizacyjnym dziedzictwem Rzeczypospolitych :(((

ja i chyba wielu innych już chyba czytało plucie na "Żołnierzy Wyklętych" otwarcie pogańskiego publicysty Dariusza Kosiura przechodzące w peany nt. postępowej roli Związku Radzieckiego dla losów Polaków. wielu przeczytało elaboraty nt,  tzw. "koniecznych ofiar" po tzw. "wyzwoleniu" i jakoś to przełknęli... ale ja po obejrzeniu płaczliwego wykładu Ablina Siwaka już nie zdzierżyłem:

i komentuję jak niżej:

Albin Siwak widzi tylko swoją wygodną przestrzeń życiową, tak jak aszkeNAZIolske watahy, które najpierw wymordowały i ograbiły Palestyńczyków, a potem narzekali na próby obrony i odwetowe "ataki terrorystyczne"... przykro mi to pisać ale ten chyba w gruncie rzeczy poczciwy chłop nie nauczył się wiele ze swego Katechizmu i pomimo ostentacyjnej pobożności nie różni się wiele od przewrotnych azjatów wychowanych na talmudzie :(((

okradliście towarzysze ten kraj, przegnaliście większość Elity i wybudowaliście co prawda znaczną infrastrukturę ale tylko dlatego, że II RP wykształciła miliony fachowców z wpojoną głęboko Etyką Chrześcijańską. podobnych Elit - Wy moczarowcy - nie potrafiliście ani ukształtować sami, ani utrzymać w kraju, bo byliście i jesteście nadal obcy w sercach MILIONOW Polaków - poza garstką na wpół żywych jeszcze resorciaków ;)))

umknęło Wam nikczemnicy, że nie potraficie wychować społeczeństwa ludzi Prawych i Sprawiedliwych wśród własnej niesprawiedliwości i powszechnego bluźnierstwa, które otwarcie uprawialiście, tracąc przez to kolejne pokolenia i już nie ich nie odzyskacie - oczywiście poza garstką spadkobierców Waszych totalniackich moczarowców ;)))

na koniec podkreślam kolejny już raz, że nie mam nic przeciwko współpracy gospodarczej z Rosją i podoba mi się polityka międznarodowa Putina ale i tak uważam iż najbardziej żałosny u pansłowiańskich pseudo-narodowców jest ten ciągły syndrom sztokholmski - RUSY-FILIZM w stylu Kosiura i Zakrzewskiego ;)))

KOMENTARZE

 • Siwak,to wschodni komunista i jego fagasi. POPiS itd. stawia politykę w Polsce przed wyborem albo krwawy antypolski reżym na
  Ukrainie albo U.S.A i Nato.
 • 5)
  Ten proamerykanizm, czy prorusycyzm, to mentalność niewolnicza, stworzona przez różnych zaborców. Pozdrawiam

  PS A szpiclów zawsze będę miał w pogardzie, tak zostałem wychowany...
 • @Katana 12:08:33
  ...jego fagasem jest Zakrzewski itd.,a "fagaszenie" w polityce, to co robił n.p. Jaruzelski (jak tyPOwy kapuś GRU,KGB itd.) wobec Breżniewa itd.,czyli jeśli Breżniew chciał stanu wojennego w Polsce, to fagas, wschodni komunista Jaruzelski to robił.


  Wybór jest taki:
  albo POPiS itd. robi interesy (z korzyścią dla polskiej gospodarki i relacji Polska - Rosja) z Putinem,a mają w d*** antypolski reżym banderowski i jego sponsorów z U.S.A.,U.E.,

  albo "fagaszą" (jak tyPOwi kapusie CIA,BND,MI6 itd.) U.S.A.,U.E. z opłakanymi skutkami dla polskiej gospodarki i relacji Polska - Rosja.


  Dla mnie wybór jest oczywisty.
 • 5*
  Wreszcie jakiś głos rozsądku. Potępiam rusofobię, ale tez potępiam prorosyjski amok. W imię tego prorosyjskiego amoku atakuje się polską historię. Kiedy przeczytałem tekst Bogusława Jeznacha, gdzie źródło było z lewackiej Trybuny, wchodzącej w zad żydom, to też uważam że zdecydowanie przegięli.

  Ta rusofilia jest po części patologią jak judeofilia.
  Jeżeli krytykujesz Armię Czerwoną to jesteś uważany za rusofoba (zupełnie jak ci, którzy krytykują zbrodnicze państwo Izrael, są automatycznie uważani za antysemitów).

  Żołnierze Niezłomni są według nich źli, bo walczyli przeciwko żydosowietom, broniąc cywilizacji chrześcijańskiej. Według nich to rusofobia. Jednocześnie podkreślają, że Rosja to nie ZSRR. Skoro tak, to dlaczego żołnierze Niezłomni to antyrosyjscy "podjudzacze"?

  Nie chciało mi się z nimi dyskutować, gdyż i tak "wiedzą swoje", tylko oni mają absolutną rację.

  Obok Niezłomnych rzeczywiście grasowały zbrodnicze bandy i ich działalność trzeba zdecydowanie potępić.

  Innym mitem jest to, że Niezłomni walczyli w imię "anglosaskiego zachodu". Ponieważ większość z nich była katolikami, to wątpię, aby walczyli oni o tolerancję gender, homozboczeń itp.

  A może walczyli oni o Polskę prawdziwie suwerenną, zarówno od żydo-Moskwy, jak i żydo-Waszyngtonu.

  Mam do nich szacunek, bo byli ideowcami i swym ideom byli wierni do śmierci. To nie byli patrioci "na pokaz" jak bydłoszewski, którzy pluli na własny naród.

  Mam do nich szacunek, bo walczyli przeciwko żydowskiej supremacji w formie marksistowskiego komunizmu. Byli oni prawdziwymi antysystemowcami.

  Mam do nich szacunek, bo reprezentowali swoją postawą prawdę, dobro i piękno, jako fundamenty chrześcijańskiej cywilizacji. Natomiast ich przeciwnikami byli wyznawcy cywilizacji talmudycznej, których ideą było oszustwo, korupcja i okrucieństwo.

  Mam do nich szacunek, bo kiedy widzę że są oni opluwani przez Michnika i inną żydokomunę, to uważam że walczyli oni o słuszną sprawę. Nie chcieli abyśmy my byli zniewalani i opluwani we własnym kraju. Walczyli oni o polską godność!

  Mam do nich szacunek, bo naprawdę reprezentowali sobą to, co się nazywa Bóg Honor i Ojczyzna, podczas gdy "nasza" władza w Londynie, układała się zarówno z komunistami, jak i syjonistami.

  Wzruszające i piękne są słowa ś.p Łukasza Ciepelińskiego ps. "Pług", które są kwintesencją tego, o co walczyli Niezłomni.

  Jeżeli chodzi o Siwaka, czy Zakrzewskiego to są porządni ludzie. Mają co prawda prokomunistyczne sentymenty, ale nie atakują agresywnie tych, co mają inne zdanie.

  Mam wrażenie, ze ci "rusofile" tak naprawdę nie chcą, aby Polacy i Rosjanie się rzeczywiście dogadali. To co odprawiają jest albo głupotą albo celowym sabotażem. Przykładem jest partia "Zmiana", która ma ślepe prokomunistyczne resentymenty. Pytam po jakiego grzyba?? Ustrój socjalistyczny owszem, ale nie mordy na polskich patriotach, czy panoszenie się antychrześcijańskiego żydostwa.

  Nie jestem przeciwnikiem Rosjii oraz socjalizmu. Ale znam swoją godność!
 • 5*
  http://wentylator.neon24.pl/post/118391,o-co-chodzi-wielbicielom-nieboszczki (Polecam komentarze pod linkowanym tekstem)
 • @moher 02:38:56
  komenty nany są jak zwykle prosto z "podręcznika czekisty" - wręcz groteskowo stalinowskie ;))) - ale oprócz tej "wirtualnej gwiazdki czerwonej" to generalnie nasi "ludzie honoru" z neonu24 ignorują wszelkie argumenty, które mogłyby zakłócić ich samozadowolenie z życia na tłustych emeryturkach resortowych... w zasadzie to co byśmy nie pisali to i tak te kilka tysięcy na m-c dostają, więc błogosławią system, w którym się nachapali, olewając PRAWDZIWYCH tj. stosunkowo ubogich Polskich Narodowców spoza najemnej czerwonej sfory - ergo - pracujących na rzecz Narodu Polskiego ZA DARMO :(((
 • @autor
  „Sowieciarze” na NEon24.pl

  http://wps.neon24.pl/post/130693,sowieciarze-na-neon24-pl

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej