Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
311 postów 2617 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

biała socjopatko nie bądź sama!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

weź na kark sierotki... zerwane z banana, czyli ckliwa utopia mająca DOCELOWO wzruszyć nader liczne ofiary "postępowych pism kobiecych" tj. korporacyjne "dominy & modliszki" :)))

tłumaczenie tej absurdalnej piosenki:

Woła do mężczyzny na ulicy
"Proszę pana, czy może mi pan pomóc?
Jest zimno, a ja nie mam gdzie spać,
Czy jest jakieś miejsce, które może mi pan polecić?"

Idzie dalej, nie odwraca się
Udaje, że jej nie słyszy.
Zaczyna gwizdać przechodząc przez ulicę
Wydaje się zażenowany byciem tam

Och, pomyśl dwa razy, to tylko kolejny dzień dla
Ciebie i dla mnie w raju
Och, pomyśl dwa razy, to tylko kolejny dzień dla Ciebie,
dla Ciebie i dla mnie w raju

naprawdę wzruszający tekst, ale skutek - rzeczywistość którą generuje bardzo często okazuje się np. taka:

...

a ja wolałbym usłyszeć piosenkę o Polakach z Kazachstanu!

 

PS.

za inspirację Bóg zapłać Autorowi notki:

http://optymista1930.neon24.pl/post/130085,totalny-upadek-zachodu-zdjecia

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie bardzo chwytam kolizje między tymi utworami (poza tym , że chłopaki zdecydowanie nie trafiają w dźwięki).
  Naprawdę sądzi Pan , że słowa " Kochaj bliźniego , jak siebie samego " mogą dawać także zły skutek?
  Co do teledysku : zgoda, rzeczywiście tendencyjny w swej misji edukacyjnej. Ale po co słuchać coverów, jak można oryginału Phila Collinsa.
 • @Mariusz G. 08:22:04
  no weź te swoje sztuczki erystyczne i sam się pomęcz - naprawdę uważasz że Nacjonalizm to zbrodnia, a wielodzietna Rodzina to patologia???

  to jest miłość Bliźniego?!? - za to Sodoma została pogrzebana opętańcu!

  http://m.neon24.pl/fcb75429a6ccdea967a29f79e4e53f26,14,0.jpg
 • @sosenkowski 08:30:05
  Mam cztery białe! córki : 11, 9, 7 i 2 lata z jedną polską żoną, wiec nie próbuj mi chociaż tłumaczyć , czym jest rodzina wielodzietna.
  A co do drugiego hasła:
  Nacjonalizm - tak , w połączeniu z głupotą - nie.
  Nacjonalizm - tak , w połączeniu z obłudą - nie.
  Chętnie włączę sie do ruchu narodowego, który nie bedzie oparty na byłych lub obecnych konfidentach, karierowiczach, obłudzie , głupocie, małoletnich krzykaczach, którzy chcą uciec od odrabiania prac domowych, pseudoksiężach itp.
 • @Mariusz G. 09:21:22
  notka jest o kpinie z białych samotnych kobiet, które natchnione przez ckliwy remake mają niby szukać kolorowych dzieci na ulicy. nie jest to dywagacja nt. zastrzeżeń Mariusza G. wobec Nacjonalistów i Księży, którzy nie wstydzą się Flangi, więc... bywaj z Bogiem ;)))
 • @sosenkowski 12:48:34
  Tak i na początku myślałem, choć Twój pierwszy komentarz trochę tym zachwiał. Ale tak to już jest ten świat urządzony, że zły na ogół szuka zła , a dobry - dobra. To wiec czego próbujesz się doszukać nie tylko w piosenkach , ale i w moich komentarzach świadczy jedynie o Tobie.

  P.S. A z którym Bogiem ? Twoim , czy moim , bo odnoszę wrażenie, że to dwie różne postaci.
 • @Mariusz G. 13:35:32
  jeśli zły na ogół szuka zła , a dobry - dobra - to dlaczego mnie źle oceniasz... no bo chyba źle oceniasz autora, którego śmieszą historyjki o samotnych wyzwolonych kobietach sukcesu zapełniających swoje wielkie puste mieszkania kolorowymi znajdami z ulicy, które urwały się z banana ;)))
 • @sosenkowski 20:20:48
  Napisałem wcześniej , że moja ocena tego teledysku jest podobna do Twojej ("Co do teledysku : zgoda, rzeczywiście tendencyjny w swej misji edukacyjnej."). To z czym się nie zgadzam, to dzielenie dobrych uczynków na dobre i niedobre. Poza tym nie wiem jaki był teledysk do oryginału, ale z uwagi na "inną epokę" pewnie pokazywał nieco inne odniesienie do tekstu i w samym tekście nie widzę nic poza zachętą do dostrzeżenia drugiego człowieka. A jeśli Cię źle oceniam , to dla tego , że próbujesz obrażać człowieka tylko dlatego , że ma nieco inne zdanie.
 • @Mariusz G. 22:19:25
  nie obrażam tylko unikam dywagacji personalnych - dla mnie żałosny jest ten obraz zwiedzionych na manowce kariery korporacyjnej białych kobiet, które zostały same w wielkich full-wypasiastych mieszkaniach. te "perfekcyjne" profesjonalistki, "zakochujące" się głownie w kolejnych swoich szefach, często po kilku morderstwach własnych dzieci nagle "budzą się", jako niespełnione matki. to jest wg Katolików tragiczne tragiczne, że impulsem rozbudzającym te wypaczone, jałowe istoty nie jest miłość do małżonka albo codzienna Modlitwa do Boga lecz np. widok na ulicy, fotka w czasopiśmie tudzież ten przerobiony teledysk. tylko śmiać się z politowaniem już można iż takie wycięte z żurnala, "manekiny człowiekopodobne" w wieku 40-50 lat u szczytu możliwości finansowych mają szansę WYŁĄCZNIE na bawienie cudzych dzieci, płodzonych masowo przez osoby, którymi zazwyczaj gardziły i które zawsze miały gdzieś postępowe ideologie wyznawane przez te "owoce SSatanistycznej socjotechniki" - syntetyczne "dominy&modliszki" :(((
 • @sosenkowski 07:05:42
  Ode mnie 5x*
 • @Lotna 10:52:03
  Bóg zapłać i sorki, że zbyt skromnie skomentowałem to smutne zjawisko powszechnej skłonności rzekomo "zaradnych" białych kobiet ku "cywilizacji śmierci".

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Golemy atakują

  W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!? czytaj więcej

 • LOŻA SZYDERCÓW

  Hej! Hej, Sokoły!

  Chciałoby się zaśpiewać lokalnym safandułom, żeby nabrali pewności siebie i porzucili lokajską naturę kapciowych, podcierających tyłek tym którzy bez skrępowania od dekad srają do Orlego Gniazda... po to wszak zostali wybrani przez WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW czytaj więcej

 • POLSKA

  Wniosek o usnięcie mini-Brudzińskiego

  Po wszechświatowej kampanii oszczerstw ze strony szowinistycznych organizacji prześladujących Polaków od dekad, tylko kompletny idiota zaczyna szukać winy po stronie Narodu Polskiego... ZA POLSKIE PIENIĄDZE! czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej