Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 2612 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

biała socjopatko nie bądź sama!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

weź na kark sierotki... zerwane z banana, czyli ckliwa utopia mająca DOCELOWO wzruszyć nader liczne ofiary "postępowych pism kobiecych" tj. korporacyjne "dominy & modliszki" :)))

tłumaczenie tej absurdalnej piosenki:

Woła do mężczyzny na ulicy
"Proszę pana, czy może mi pan pomóc?
Jest zimno, a ja nie mam gdzie spać,
Czy jest jakieś miejsce, które może mi pan polecić?"

Idzie dalej, nie odwraca się
Udaje, że jej nie słyszy.
Zaczyna gwizdać przechodząc przez ulicę
Wydaje się zażenowany byciem tam

Och, pomyśl dwa razy, to tylko kolejny dzień dla
Ciebie i dla mnie w raju
Och, pomyśl dwa razy, to tylko kolejny dzień dla Ciebie,
dla Ciebie i dla mnie w raju

naprawdę wzruszający tekst, ale skutek - rzeczywistość którą generuje bardzo często okazuje się np. taka:

...

a ja wolałbym usłyszeć piosenkę o Polakach z Kazachstanu!

 

PS.

za inspirację Bóg zapłać Autorowi notki:

http://optymista1930.neon24.pl/post/130085,totalny-upadek-zachodu-zdjecia

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie bardzo chwytam kolizje między tymi utworami (poza tym , że chłopaki zdecydowanie nie trafiają w dźwięki).
  Naprawdę sądzi Pan , że słowa " Kochaj bliźniego , jak siebie samego " mogą dawać także zły skutek?
  Co do teledysku : zgoda, rzeczywiście tendencyjny w swej misji edukacyjnej. Ale po co słuchać coverów, jak można oryginału Phila Collinsa.
 • @Mariusz G. 08:22:04
  no weź te swoje sztuczki erystyczne i sam się pomęcz - naprawdę uważasz że Nacjonalizm to zbrodnia, a wielodzietna Rodzina to patologia???

  to jest miłość Bliźniego?!? - za to Sodoma została pogrzebana opętańcu!

  http://m.neon24.pl/fcb75429a6ccdea967a29f79e4e53f26,14,0.jpg
 • @sosenkowski 08:30:05
  Mam cztery białe! córki : 11, 9, 7 i 2 lata z jedną polską żoną, wiec nie próbuj mi chociaż tłumaczyć , czym jest rodzina wielodzietna.
  A co do drugiego hasła:
  Nacjonalizm - tak , w połączeniu z głupotą - nie.
  Nacjonalizm - tak , w połączeniu z obłudą - nie.
  Chętnie włączę sie do ruchu narodowego, który nie bedzie oparty na byłych lub obecnych konfidentach, karierowiczach, obłudzie , głupocie, małoletnich krzykaczach, którzy chcą uciec od odrabiania prac domowych, pseudoksiężach itp.
 • @Mariusz G. 09:21:22
  notka jest o kpinie z białych samotnych kobiet, które natchnione przez ckliwy remake mają niby szukać kolorowych dzieci na ulicy. nie jest to dywagacja nt. zastrzeżeń Mariusza G. wobec Nacjonalistów i Księży, którzy nie wstydzą się Flangi, więc... bywaj z Bogiem ;)))
 • @sosenkowski 12:48:34
  Tak i na początku myślałem, choć Twój pierwszy komentarz trochę tym zachwiał. Ale tak to już jest ten świat urządzony, że zły na ogół szuka zła , a dobry - dobra. To wiec czego próbujesz się doszukać nie tylko w piosenkach , ale i w moich komentarzach świadczy jedynie o Tobie.

  P.S. A z którym Bogiem ? Twoim , czy moim , bo odnoszę wrażenie, że to dwie różne postaci.
 • @Mariusz G. 13:35:32
  jeśli zły na ogół szuka zła , a dobry - dobra - to dlaczego mnie źle oceniasz... no bo chyba źle oceniasz autora, którego śmieszą historyjki o samotnych wyzwolonych kobietach sukcesu zapełniających swoje wielkie puste mieszkania kolorowymi znajdami z ulicy, które urwały się z banana ;)))
 • @sosenkowski 20:20:48
  Napisałem wcześniej , że moja ocena tego teledysku jest podobna do Twojej ("Co do teledysku : zgoda, rzeczywiście tendencyjny w swej misji edukacyjnej."). To z czym się nie zgadzam, to dzielenie dobrych uczynków na dobre i niedobre. Poza tym nie wiem jaki był teledysk do oryginału, ale z uwagi na "inną epokę" pewnie pokazywał nieco inne odniesienie do tekstu i w samym tekście nie widzę nic poza zachętą do dostrzeżenia drugiego człowieka. A jeśli Cię źle oceniam , to dla tego , że próbujesz obrażać człowieka tylko dlatego , że ma nieco inne zdanie.
 • @Mariusz G. 22:19:25
  nie obrażam tylko unikam dywagacji personalnych - dla mnie żałosny jest ten obraz zwiedzionych na manowce kariery korporacyjnej białych kobiet, które zostały same w wielkich full-wypasiastych mieszkaniach. te "perfekcyjne" profesjonalistki, "zakochujące" się głownie w kolejnych swoich szefach, często po kilku morderstwach własnych dzieci nagle "budzą się", jako niespełnione matki. to jest wg Katolików tragiczne tragiczne, że impulsem rozbudzającym te wypaczone, jałowe istoty nie jest miłość do małżonka albo codzienna Modlitwa do Boga lecz np. widok na ulicy, fotka w czasopiśmie tudzież ten przerobiony teledysk. tylko śmiać się z politowaniem już można iż takie wycięte z żurnala, "manekiny człowiekopodobne" w wieku 40-50 lat u szczytu możliwości finansowych mają szansę WYŁĄCZNIE na bawienie cudzych dzieci, płodzonych masowo przez osoby, którymi zazwyczaj gardziły i które zawsze miały gdzieś postępowe ideologie wyznawane przez te "owoce SSatanistycznej socjotechniki" - syntetyczne "dominy&modliszki" :(((
 • @sosenkowski 07:05:42
  Ode mnie 5x*
 • @Lotna 10:52:03
  Bóg zapłać i sorki, że zbyt skromnie skomentowałem to smutne zjawisko powszechnej skłonności rzekomo "zaradnych" białych kobiet ku "cywilizacji śmierci".

OSTATNIE POSTY

więcej
 • LOŻA SZYDERCÓW

  Riposta żydo-kato-samobójcy

  Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej" czytaj więcej

 • POLSKA

  Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  W dniach 21-23 września 2017 r., w Warszawie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędą się centralne uroczystości Narodowego Kongresu Trzeźwości, a w niedzielę 24 września br. będziemy się modlić o trzeźwość w świątyniach całej Polski. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Co wykurzyło Małgosię?

  Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej