Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

zesłania za FALANGĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ks. Jacek Międlar po spotkaniu z ONR PODHALE dostał kolejny "awans", który wydłuży mu "ścieżkę kariery" aż do zmęczenia ale.... najwyraźniej nie odbierze mu sympatii Wiernych jeszcze Narodowców ;)))

Ksiądz Międlar do Zakopanego przybył w sobotę wieczorem. Na drugi dzień wziął udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Obóz Narodowo - Radykalny Podhale obchodach 69. rocznicy ostatniej walki i śmierci mjr Józefa Kurasia „Ognia”. W spotkaniu tym przy pomniku „Ognia” i jego podkomendnych w Zakopanem, duchowny wziął udział prywatnie.

...

- Ksiądz Jacek w ogóle miał nie brać czynnego udziału w uroczystościach, ponieważ takie dyspozycje wydał mu proboszcz. Jednak po namowach wielu osób, którzy rozpoznali go w tłumie i bardzo prosili żeby się z nimi pomodlił, ugiął się i zmówił modlitwę. Jakby to wyglądało gdyby jako ksiądz odmówił wiernym wspólnej modlitwy? Jaki byłby z niego ksiądz? - pyta retorycznie Maciej Trebunia Tutka, dodając, że przełożeni księdza Jacka uginają się pod naporem lewackiej propagandy.

//www.goral.info.pl/aktualnosci/polityka/item/2385-ksiadz-narodowiec-opusci-zakopane

 

- mój komentarz:

Ks. Jacek Międlar zapewne zniesie każde upokorzenie, ONR będzie trwało jako i trwa, ale... mówcie i powtarzajcie funkcjonariuszom ober-poprawnego Franciszka, że Kościoły nie biorą się z dotacji ojro-sowieckich i kredytów, ale z Woli Bożej i Wiary Wiernych…przypominajcie  im to zanim zostaną sami w pustych murach otoczeni kolorowym tłumem z maczetami - wszak udający teraz oburzenie Ks. Międlarem wierni prenumeratorzy AGORAntów, nie uratują ani Kapłanów, ani Świątyń :(((

jeszcze raz przypominam -zły nie potrafi udawać pokory, a każdy działający w Duchu Świętym zniesie z pokorą nawet najbardziej niesprawiedliwe krzywdy, choćby i ze strony samego Episkopatu.pl - ergo - po owocach go poznacie. Ks. Jacek Międlar i ONR jeszcze mogą udowodnić, że odwieczna polska hipostaza: Bóg + Honor + Ojczyzna godniejsza jest szacunku bardziej, niźli multi-kulturalne przesłania korporacji prasowej suto zasilanej kapitałem z samego USraela... niezależnie od tego czy będą działali we Wrocławiu, czy w Zakopanem czy w kolejnych miejscach zesłania Ks. Międlara :)))

 

PS.

Więcej o sprawie Ks. Międlara tutaj: //wroclaw.gosc.pl/doc/2981454.Walczmy-orezem-przebaczenia

KOMENTARZE

 • brawo dla młodego człowieka
  Nie daj się gnojom ,umoczonym w teczkach,kompromitujących zdjęciach .Na nich teczek PIS nie znajdzie.
 • @nocny gryzoń 11:48:21
  FALANGA na spotkaniach ONR PODHALE nie jest wcale tajemnicą:
  http://onrpodhale.neon24.pl/post/108732,bialo-czerwone-to-nasze-barwy-majowe-akcje-onr-podhale
  http://onrpodhale.neon24.pl/post/108770,onr-podhale-przeciw-ue-wywiad-w-tvpodhale
  - tak samo jak menora na spotkaniach episkopatu.pl
  http://the614thcs.com/content/images/f0cb175b62949517443a1279288f838c.jpg
 • @nocny gryzoń 14:17:43
  za nazywanie ekumenizmu mianem "menorowe spiski" to episkopat.pl mógłby się za "gryzonia nocnego" co najmniej pomodlić, jak to zwykle czyni wobec swych prześladowców ;)))
  natomiast co do związków z FALANGĄ, to są one u znienawidzonego przez aszkeNAZIolków Ks. Józefa Międlara EWIDENTNE :))))
  https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12716720_175673799474652_919756356_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej