Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
311 postów 2617 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

zesłania za FALANGĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ks. Jacek Międlar po spotkaniu z ONR PODHALE dostał kolejny "awans", który wydłuży mu "ścieżkę kariery" aż do zmęczenia ale.... najwyraźniej nie odbierze mu sympatii Wiernych jeszcze Narodowców ;)))

Ksiądz Międlar do Zakopanego przybył w sobotę wieczorem. Na drugi dzień wziął udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Obóz Narodowo - Radykalny Podhale obchodach 69. rocznicy ostatniej walki i śmierci mjr Józefa Kurasia „Ognia”. W spotkaniu tym przy pomniku „Ognia” i jego podkomendnych w Zakopanem, duchowny wziął udział prywatnie.

...

- Ksiądz Jacek w ogóle miał nie brać czynnego udziału w uroczystościach, ponieważ takie dyspozycje wydał mu proboszcz. Jednak po namowach wielu osób, którzy rozpoznali go w tłumie i bardzo prosili żeby się z nimi pomodlił, ugiął się i zmówił modlitwę. Jakby to wyglądało gdyby jako ksiądz odmówił wiernym wspólnej modlitwy? Jaki byłby z niego ksiądz? - pyta retorycznie Maciej Trebunia Tutka, dodając, że przełożeni księdza Jacka uginają się pod naporem lewackiej propagandy.

http://www.goral.info.pl/aktualnosci/polityka/item/2385-ksiadz-narodowiec-opusci-zakopane

 

- mój komentarz:

Ks. Jacek Międlar zapewne zniesie każde upokorzenie, ONR będzie trwało jako i trwa, ale... mówcie i powtarzajcie funkcjonariuszom ober-poprawnego Franciszka, że Kościoły nie biorą się z dotacji ojro-sowieckich i kredytów, ale z Woli Bożej i Wiary Wiernych…przypominajcie  im to zanim zostaną sami w pustych murach otoczeni kolorowym tłumem z maczetami - wszak udający teraz oburzenie Ks. Międlarem wierni prenumeratorzy AGORAntów, nie uratują ani Kapłanów, ani Świątyń :(((

jeszcze raz przypominam -zły nie potrafi udawać pokory, a każdy działający w Duchu Świętym zniesie z pokorą nawet najbardziej niesprawiedliwe krzywdy, choćby i ze strony samego Episkopatu.pl - ergo - po owocach go poznacie. Ks. Jacek Międlar i ONR jeszcze mogą udowodnić, że odwieczna polska hipostaza: Bóg + Honor + Ojczyzna godniejsza jest szacunku bardziej, niźli multi-kulturalne przesłania korporacji prasowej suto zasilanej kapitałem z samego USraela... niezależnie od tego czy będą działali we Wrocławiu, czy w Zakopanem czy w kolejnych miejscach zesłania Ks. Międlara :)))

 

PS.

Więcej o sprawie Ks. Międlara tutaj: http://wroclaw.gosc.pl/doc/2981454.Walczmy-orezem-przebaczenia

KOMENTARZE

 • brawo dla młodego człowieka
  Nie daj się gnojom ,umoczonym w teczkach,kompromitujących zdjęciach .Na nich teczek PIS nie znajdzie.
 • @nocny gryzoń 11:48:21
  FALANGA na spotkaniach ONR PODHALE nie jest wcale tajemnicą:
  http://onrpodhale.neon24.pl/post/108732,bialo-czerwone-to-nasze-barwy-majowe-akcje-onr-podhale
  http://onrpodhale.neon24.pl/post/108770,onr-podhale-przeciw-ue-wywiad-w-tvpodhale
  - tak samo jak menora na spotkaniach episkopatu.pl
  http://the614thcs.com/content/images/f0cb175b62949517443a1279288f838c.jpg
 • @nocny gryzoń 14:17:43
  za nazywanie ekumenizmu mianem "menorowe spiski" to episkopat.pl mógłby się za "gryzonia nocnego" co najmniej pomodlić, jak to zwykle czyni wobec swych prześladowców ;)))
  natomiast co do związków z FALANGĄ, to są one u znienawidzonego przez aszkeNAZIolków Ks. Józefa Międlara EWIDENTNE :))))
  https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12716720_175673799474652_919756356_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Golemy atakują

  W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!? czytaj więcej

 • LOŻA SZYDERCÓW

  Hej! Hej, Sokoły!

  Chciałoby się zaśpiewać lokalnym safandułom, żeby nabrali pewności siebie i porzucili lokajską naturę kapciowych, podcierających tyłek tym którzy bez skrępowania od dekad srają do Orlego Gniazda... po to wszak zostali wybrani przez WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW czytaj więcej

 • POLSKA

  Wniosek o usnięcie mini-Brudzińskiego

  Po wszechświatowej kampanii oszczerstw ze strony szowinistycznych organizacji prześladujących Polaków od dekad, tylko kompletny idiota zaczyna szukać winy po stronie Narodu Polskiego... ZA POLSKIE PIENIĄDZE! czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej