Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

zgrzyt upiora Życińskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wczoraj w podsumowaniu programu Pospieszalskiego rzecznik Kurii nie potrafił spełnić jednego z ważniejszych zaleceń Jezusa Chrystusa - nie odpowiedział ani TAK, ani NIE na pytanie dot. oddelegowania Ks. J. Międlara do Zakopanego

dla jasności - poganom i postkomunistom, udającym przewrotnie Katolików i traktującym regularne uczestnictwo we Mszach Św, jako dodatkowy atut w walce o stołki w "żydoskiej.RP.eu" przypominam Ósme Przykazanie "Kazania na Górze":

[Mt 5,37] Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.

 

niestety gość Jana Pospieszalskiego - Ks. Rafał Kowalski, stojąc w rozkroku między POprawnością narzucaną nam przez AGORAntów, a Słowem Bożym... zapomniał to DRUGIE - kolejny raz organ opiniotwórczy Michnika okazał się mieć większy wpływ na Kościół niż Ewangelia :(((

na proste pytania:

 • Czy to dobrze, że Ks. Jacek Międlar został odesłany z Parfii pw. Św. Anny na Oporowie?
 • Czy Kościół po wyjeździe Ks. Jacka Międlara do Zakopanego zyska nowych Wiernych i odzyska tych starych - rzekomo "wiernych" bojkotujących Proboszcza ks. Mariusza Bradło po złowieszczych publikacjach imperium medialnego z Czerskiej?

rzecznik Kurii Wrocławskiej nie potrafił odpowiedzieć ani TAK, ani NIE... choć  ProboszczParfii pw. Św. Anny na Oporowie wyraźnie popiera Księdza Międlara, mimo dość nachalnego potępiania go z nakazu michnika:

najbardziej smuci mnie, abstrahując od uników Rzecznika Wrocławskije Kurii, że upiór Życińskiego nadal zgrzyta zębami i dzwoni łańcuchami w piwnicach Episkopatu.pl... najwyraźniej na wysokich piętrach jego infrastruktury jest więcej naśladowóćw ulubieńca AGORy SA niż sam li tylko Ks. dr Paweł Maciąg, który ma nawet swoją stronkę na Wiki i walczy OTWARCIE z "demonami nacjonalizmu" ex cathedra i to o dziwo podczas kazań poświęconych rocznicom smoleńskim - vide:

na koniec pragnę rozpalić jednak promyczek nadziei -zły nie potrafi udawać pokory, a każdy działający w Duchu Świętym zniesie z pokorą nawet najbardziej niesprawiedliwe krzywdy, choćby i ze strony samego Episkopatu.pl - ergo - po owocach go poznacie. Ks. Jacek Międlar i ONR jeszcze mogą udowodnić, że odwieczna polska hipostaza: Bóg Honor Ojczyzna godniejsza jest szacunku bardziej, niźli multi-kulturalne przesłania korporacji prasowej suto zasilanej kapitałem z samego USraela... niezależnie od tego czy będą działali we Wrocławiu czy w Zakopanem :)))

 

PS.

Więcej o sprawie Ks. Międlara tutaj: //wroclaw.gosc.pl/doc/2981454.Walczmy-orezem-przebaczenia

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • znam takich i zawsze mnie...
  Wczoraj wieczorem oglądałem telewizornię - Pospieszalski.
  Tematem był młody ksiądz Jacek Międlar z parafii we Wrocławiu. Obecny był tchórzliwy "przedstawiciel " Kurii.
  Chazarska gazeta shechtera nakazała usunięcie księdza z Parafii . Urzędnicy dziwnym trafem podkulili swoje kulasy. Czy czasami Aron ,gdy buszował w archiwach SB nie "znalazł" teczek i kompromitujących materiałów na "tych panów" ,lustrowania których domagał się ksiądz Isakowicz - "usadzony" przez Dziwisza ?
 • @kfakfa 12:16:28
  dla odmiany znam księdza - "pocieszyciela" samotnych mam, którego Stowarzyszenie "Rodzina" (angażuje "starożytne rody puławskie" i ma w statucie poparcie dla multi-kulti&UE) nagrodziła sama Fundacja Batorego:
  http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/tytul-super-samorzad-2011-dla-uks-bursa-stowarzyszenia,2521344,artgal,t,id,tm.html

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej