Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
314 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

KOP w Zolla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jeśli najemne pachołki zjednoczonych sił sowieckich zakładają KOD, to dlaczego Polacy wyniszczani bezprawiem aszkeNAZIoli od dekad nie mogą aktywizować Komitetu Obrony Praworządności???

w nagłówku odrobinę przerobiony fragment plakatu dot. Powstania Wielkopolskiego: //www.wojsko-polskie.pl/pl/tradycje-i-ceremonial/kronika-uroczystosci/26361,95-rocznica-wybuchu-powstania-wielkopolskiego.html

+

nie chodzi o to by wesprzeć tych którzy i tak nic zmienią tj. partyjniaków PiS, ale by zareagować na hucpę chyba najbardziej skompromitowanego członka w krępującym Polaków kożuchu SSowieckim - Andrzeja Zolla....

przypominam, że ten najwyraźniej "profesor-za-pochodzenie" wystąpił 01-XII-2015r w "Kropce nad i" udając autorytet prawny i powiedział ewidentną bzdurę: "Ten wybór pozbawiony jest jakiejkolwiek podstawy prawnej" ws. pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. zatem, abstrahując od "wojny o trybunał" i w związku z tym, że w tvNIE prezentowano PUBLICZNIE jego "zatroskaną facjatę obrońcy prawa":  //www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zmiany-w-trybunale-konstytucyjnym-prof-andrzej-zoll,599259.html należy wypomnieć mu najgorszą podłość, którą uczynił jednemu z nas - prześladowanemu Obywatelowi i uczciwemu Polakowi. w "cyrku tow. Waltera" zapomniano, że ten typ, mianowany dla niepoznaki profesorem kazał niegdyś dr. Kękusiowi iść do psychiatry, gdy ten zaszczuty przez adwokatkę byłej małżonki - Wisławę Zoll próbował szukać wsparcia Rzecznika Praw Obywatelskich:

++

idźmy za ciosem - oto dzięki epickiemu starciu wyraźnie spolaryzowanych sił w Parlamencie jest szansa aby w pokazowym procesie "puścić z torbami" funkcjonariusza Zolla  oraz skoligacony z nim bank i uzyskać na korzyść KOP przynajmniej kilka milionów odszkodowania. byłobyby wówczas odrobinę  więcej niezależnych środków do walki o Sprawiedliwość dla Polaków - zwykłych Obywateli nie związanych ani z banksterką, ani z okupującą nasz udręczony kraj agresywną mniejszością :)))

+++

zatem do dzieła - może PiS ulęknie się desperacji prześladowanych Polaków i ułatwi neutralizację mętów bezprawia :))))

KOMENTARZE

 • Jemu KOP-a & Wydziałowi [wschodniego] Prawa UJ itd.
  .
 • Autor
  Swój pomysł na KOD i Zolla przedstawiam w poście:
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/128641,kop-w-zolla-i-tak-i-nie
  Pozdrawiam
 • @@@!
  Czyli demokracja w takim wydaniu jak opisane poniżej to feudalizm!!!. Należy ukrócić przywileje tej zwyrodniałej klasy kapłanów egipskich....Mamy w państwie trzy władze: 1) ustawodawczą – Sejm i Senat, 2) wykonawczą – prezydent i rząd, 3) sadowniczą – sądy i trybunały, zwłaszcza jeden trybunał. Władzę ustawodawczą wybiera Naród, władzę wykonawczą wybiera władza ustawodawcza, władza sądownicza powołuje się sama. Wprawdzie formalnie sędziów powołuje prezydent, ale może powołać tylko tych, których mu wskaże Krajowa Rada Sądownictwa, a tę w pełni kontroluje korporacja sędziów. Sędzią może zostać tylko ten, komu pozwolą dotychczasowi sędziowie. Władza ustawodawcza i władza wykonawcza są elekcyjne, a władza sądownicza w coraz większym stopniu staje się dziedziczna i dynastyczna. Naród w 2015 r. odwołał władzę ustawodawczą PO oraz wykonawczą premier Kopacz i prezydenta Komorowskiego), natomiast władzy sądowniczej nie może odwołać nikt. Władza ustawodawcza ma immunitet, który po kadencji przemija, władza wykonawcza nie ma immunitetu, władza sądownicza ma immunitet dożywotni – sędzia do 70. roku życia, potem stan spoczynku. Ustawy władzy ustawodawczej i rozporządzenia władzy wykonawczej podlegają kontroli władzy sądowniczej – wyroki władzy sądowniczej nie podlegają żadnej kontroli (poza kontrolą instancyjną w obrębie tej władzy). Władza ustawodawcza i władza wykonawcza muszą konsultować projekty swoich ustaw i rozporządzeń, także z władzą sądowniczą, władza sądownicza nie konsultuje swoich wyroków z nikim. Od władzy ustawodawczej i od władzy wykonawczej można publicznie żądać określonych ustaw i rozporządzeń, składać do nich petycje i wnioski, do władzy sądowniczej żadnych żądań ani wniosków nie wolno składać, pod rygorem odpowiedzialności karnej za nacisk na czynności sądu. Władza ustawodawcza i wykonawcza podlegają krytyce, niekiedy totalnej, władza sądownicza krytyce nie podlega, w myśl zasady, że wyroków się nie krytykuje. Kto krytykuje wyroki sądowe, może być oskarżony o zamach na niezawisłość, Krajowa Rada Sądownictwa podejmuje odpowiednie uchwały, na przykład 11 września 2015 roku w stosunku do mnie podjęła. Na władzę ustawodawczą i wykonawczą wolno się skarżyć, na władzę sądowniczą skarzyć się nie wolno, sfera orzecznictwa sądowego wyłączona jest z wszelkich skarg. Władzy ustawodawczej i władzy wykonawczej obywatel może napyskować, ile wlezie, władzy sądowniczej nie może, bo natychmiast pójdzie siedzieć za obrazę sądu. Nie mówmy zatem o równowadze władz w państwie, w którym panuje absolutyzm władzy sądowniczej, z coraz silniejszymi objawami jej demoralizacji. Jak bowiem powiedział lord Acton – każda władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. Należałoby ciut ograniczyć ten absolutyzm, ale profesor Rzepliński się nie zgodzi.

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/150025,jaka-rownowaga.html Ps... Bardzo śledzę historię z tym postkomuszym Trybunałem Konstytucyjnym, bo oto doszliśmy do PARADOKSU? Wczoraj, podobno profesor?, socjologii? żyd Smolar z triumfującym sarkastycznym uśmiechem w tvp info w rozmowie z red. Osicą ogłosił, że PiS nie został wybrany większością głosów ? Po drugie obecnie - mówił - nie popiera rządu 64% wyborców ? Po trzecie - gadał - że Trybunał Konstytucyjny jest nieusuwalny, nieomylny!?, najważniejszy i ani Parlament , ani Prezydent nie może TK podskoczyć ? Takiemu "głąbowi" jak ja niewiele trzeba, żeby wyciągnąć wnioski, że w Polsce RZĄDZI TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY? Rząd można odwołać, Prezydenta można odwołać, a TK NIE ?! Z drugiej strony ten "głąb" , ja siedzę i myślę; to Naród wybiera Prezydenta większością głosów, Naród wybiera Parlament głosując w wyborach, ten Parlament wybiera sędziów do TK i tych sędziów mianuje Prezydent, ale odwołać nikt nie może ? Czyż to nie PARADOKS i DEMONKRATURA, proszę Państwa ?
 • @@@!
  Dlaczego PiS mająca większość nie anuluje ustawy o bratniej pomocy o numerze 1066?!. Czyżby czegoś się boi a może sam by chciał skorzystać z tej ustawy?! Tym bardziej mogą to zrobić bo będa mieli w tym całkowite poparcie Kukiza 15. Od czego PiS ma służby i dlaczego pozwala bandzie zdrajców z PO i przybłędy rumuńskiej Petru paraliżować kraj?! Dlaczego w wystąpieniach PiS i Dudy ciągle słychać, że "demokracja jest niezagrożona" - jest przez tych którzy nie chcą oddać władzy po przegranych wyborach i stracić monopolu nad głównymi mediami. Dlaczego Szydło mówiła, że nie użyje policji wobec KOD - a co gdy podpalą siedzibę PiS, albo Sejm? Niemcy podpalanie mają już nieprzećwiczone... Dlaczego przez tyle lat nie mówiliście na zachodzie, że demokracja w III RP to fikcja, a sądownictwo jest w prostej linii kontynuacją żydobolszewickiej PRL z ich pomiotem? Dlaczego PiS nie wysyła press kitów z przykładami manipulacji mediów i działania antydemokratycznymi i korupcyjnymi koalicji PO-PSL oraz roli poubeckich sądów, a zwłaszcza TK w "układzie" (np.lustracja)? Na co czekają i dlaczego nie zajmują się ustawą 1066? Dlaczego premier popiera "straż graniczną UE" - przecież to kolejny krok do utraty suwerenności i kolejny sposób by wprowadzić obce wojsko i funkcjonariuszy obcych służb do Polski. Czekacie na "interwencję" UE by wezwać USA na pomoc i w wojennym zamieszaniu zbudować nowy twór państwowy złożony z kawałka Polski i Ukrainy - wyczekiwaną Judeopolonię? Jak widać trzeba patrzeć na ręce obu stronom!!!. Mamy swoich lokalnych posłów. Żądać stanowczo od nich wyjaśnień!!!...
 • @@@!
  Lukratywne kontrakty spółek z esbeckim rodowodem!!!. Kilkaset obiektów będących własnością skarbu państwa, w tym ponad 40 należących do Ministerstwa Obrony Narodowej, ochrania obecnie spółka Konsalnet. Co ciekawe, umowy z tą firmą przedstawiciele państwa podpisali w wielu przypadkach na kilka lat. Oznacza to, że nowi ministrowie nie mają możliwości zerwania tych umów, chyba że dojdzie do rażących zaniedbań ze strony Konsalnetu. Jak ustaliła „Gazeta Polska”, obecnie w kilku resortach umowy zawarte z Konsalnetem są już analizowane. Zyski płynące z ochrony państwowych obiektów są ważną pozycją w budżecie spółki, która przez lata działalności dorobiła się opinii potentata we wszystkich dziedzinach związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem – konwojami pieniędzy, ochroną obiektów czy wywiadownią gospodarczą. Dziś pracownicy firmy chronią 3200 obiektów w całej Polsce. Monitorują też 59 tys. budynków i lokali. Czy jednym z powodów tak istotnej pozycji Konsalentu na rynku jest fakt, że w jej władzach przez lata zasiadali byli funkcjonariusze Departamentu I MSW, czyli esbecy z peerelowskiego wywiadu cywilnego? Z firmą Konsalnet są związane liczne kontrowersje i pojawiające się coraz częściej pytanie o profesjonalizm: wystarczy przypomnieć skandale związane z ochroną lotniska Okęcie czy konwojowanie dużych kwot pieniędzy przez jedną osobę. 25 lutego 1994 r. w Warszawie został podpisany akt założycielski firmy Konsalnet sp. z o.o. Jej zakres działalności obejmował: informowanie o podmiotach gospodarczych, badanie ich wiarygodności, pomoc w ściąganiu należności, ekspertyzy kryminalistyczne, konsulting, ochronę osób i mienia, usługi detektywistyczne. Jak można przeczytać w książce „Resortowe dzieci. Służby”, prezesem Konsalnetu został Jerzy Konieczny. Kapitał podzielono na 1000 udziałów o wartości nominalnej 1 mln zł każdy. Połowę udziałów objął Jan Adamski, który niebawem odstąpił je prawdziwym twórcom spółki. Po 125 udziałów przypadło Jerzemu Koniecznemu i spółce Proxy Ltd. Consulting Services z siedzibą w Krakowie. Pozostałe 250 udziałów objęło Przedsiębiorstwo Eksportu i Importu Kopex SA z Katowic. 31 marca 1994 r. wspólnicy podwyższyli kapitał zakładowy o 500 mln zł. 5 maja do spółki przystąpił por. Leszek Cichocki – jako Leszek Ekiert – były funkcjonariusz Wydziału X (kontrwywiadu Departamentu I), a więc były podwładny Gromosława Czempińskiego. Wybrano nowy zarząd w składzie: przewodniczący Jerzy Konieczny i członkowie: ppłk Bednarz vel Raczkowski, były naczelnik Wydziału XI Departamentu I, oraz Kazimierz Brzęk. Zarząd udzielił prokury na reprezentowanie kpt. Tomaszowi Banaszkiewiczowi, czyli Tomaszowi Zboińskiemu z Wydziału XI Departamentu I. Oznacza to, że byli funkcjonariusze Wydziału XI wywiadu uzyskali kontrolę nad Konsalnetem. 11 kwietnia 1995 r. Jan Adamski, który posiadał 500 udziałów, sprzedał je kpt. Banaszkiewiczowi, ppłk. Bednarzowi i Koniecznemu. Jerzy Konieczny, zajmujący się naukowo kryminalistyką, w III RP został szefem UOP. Zasłynął m.in. ze sprawy Lecha Wałęsy ps. „Bolek” – Konieczny udowodnił swą lojalność wobec starych służb, biorąc udział w niszczeniu dokumentów dotyczących sprawy „Bolka”. 5 czerwca 1992 r. o godz. 21 razem z Andrzejem Milczanowskim rozpoczął przejmowanie z sejfu dotychczasowego szefa UOP Piotra Naimskiego dokumentów SB dotyczących Lecha Wałęsy. Dzień później dokumentację mógł przeczytać sam zainteresowany w gabinecie Konstantego Miodowicza, szefa kontrwywiadu UOP. Latem 1992 r. Konieczny i były esbek Wiktor Fonfara, na polecenie ministra Milczanowskiego, osobiście przekazali dokumenty „Bolka” Lechowi Wałęsie. We władzach Konsalnetu – obok Koniecznego – znaleźli się funkcjonariusze Departamentu I MSW PRL – Aleksander Makowski, Wiesław Bendarz i Tomasz Banaszkiewcz. Ich kariery zostały szczegółowo opisane w książce „Resortowe dzieci. Służby”. Od 2009 r. większościowym udziałowcem firmy Konsalnet jest fundusz inwestycyjny Value 4 Capital Eastern Europe LP, jednak we władzach spółki nadal pozostają byli esbecy, np. Tomasz Banaszkiewicz. Ps...Pytam, czy to tak trudno prześledzić kariery wszystkich "byłych" esbekozomowców, wystarczy sięgnąć do US i ZUS, 3RP wyjdzie jak na dłoni, ale trzeba myśleć a nie biadolić. Labilność nazwisk tych dżentelmenów jest ciekawa. To musi być wyjątkowo solidny biznes, gdzie nazwiska się zmienia jak rękawiczki. Jego solidność opiera się na imionach: Tomasz, proszę bardzo, jest wszędzie Tomaszem, Piotr Piotrem a Jan - Janem. Może oni wszyscy są bękartami? Była firma kurierska Atos Przewozy. Narobiła malwersacji. Kradła!. Poczym powstała firma Atos Ochrona. Ochrania obiekty wojskowe!(sic!). Baza ta sama!. A jaka agentura tam siedzi w tym całym Konsalnecie; to strach myśleć. Firmy o podejrzanym rodowodzie można bardzo szybko sprowadzić na ziemię, zwiększając wymogi w zakresie ochrony tajemnicy, poświadczeń bezpieczeństwa, czasu i jakości reakcji, czy choćby stawek godzinowych pracowników ochrony, sposobu ich zatrudniania, szkolenia i stopnia stanu zdrowia. Tu nie chodzi o ochronę tylko o kontrolę w imieniu........ (tu można wpisać nazwę dowolnego sąsiada) tego co się w tych obiektach dzieje. Kiedyś pisano o tym, jak to firma ochraniająca urząd skarbowy dysponuje kluczami do wszystkich pomieszczeń. Można sobie wyobrazić co tam w nocy się dzieje. I to oni idą w marszu KODu i wiszczą o demokracji. Bezczelne pasozyty, swołocze antypolskie. 85% KODu to esbecja, 15% to pozyteczni idioci. Czy ujawnienia tych życiorysów i tych afer boi się PO? http://wpolityce.pl/gospodarka/276796-potrzebna-komisja-sledcza-ds-wyludzen-vat-u-prof-modzelewski-obecny-system-podatkowy-trzeba-jak-najszybciej-popsuc-aby-uniemozliwic-okradanie-nas-na-kwote-ponad-35-mld-zl http://wpolityce.pl/polityka/171380-cba-to-najwieksza-afera-lapowkarska-w-historii-polski-korupcja-objela-msz-mswia-gus-i-wiele-publicznych-przetargow-rywin-sie-chowa https://www.youtube.com/watch?v=G7UHHHN6UK8 Rola ogromnych mediów niemieckich w Polsce. http://blogpress.pl/node/22168 http://telewizjarepublika.pl/antyrzadowe-protesty-i-zaangazowanie-mediow-max-kolonko-auf-wiedersehen-newsweek,28037.html dziwne wycieczki. http://www.rp.pl/artykul/663423-Spor-o-wycieczki-Zydow.html#ap-1 40 sbeków w gronie czołowym PiS??? - taśmy - http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7606#.Votc38ajTcs

OSTATNIE POSTY

więcej
 • HISTORIA POLSKI

  Dekomunizcja i co dalej?

  PiS wycofał się z planu niszczenia branży futrzarskiej, więc jest jeszcze nadzieja dla tej partii, pomimo nadreprezentacji aszkeNAZIstowskiej. Ale co zrobi komuna bez wpływu w sądach, czy spadkobiercy nazioli strzelających Polakom w tył głowy wyjadą? czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej