Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 2612 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

pupilków HGW na front!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

pomysł na użyteczne zagospodarowanie doświadczenia najemnych pacyfikatorów kolejnych Marszy Niepodległości... "żółwiki" HGW i mini-Dziewulskiego należy PILNIE oddelegować do Macedonii ;)

na granicy macedońskiej WRZE - Jeszcze kilka dni temu w Idomeni imigranci urządzali w różnej formie protesty, m.in. zaszywając sobie usta, a także blokując międzynarodową linię kolejową. Również próbowali szturmować granicę atakując policję i wojsko. Teraz przystąpili do jeszcze agresywniejszego ataku i obrzucili macedońskich funkcjonariuszy kamieniami raniąc 22 z nich. - pisze kufel.pl na YT

ha! zakrzyknąłem - wszak pamiętam bardzo dobrze iż takie "IWENTY" to zapewne pestka dla weteranów najmowanych co roku przez HGW. dlatego - po nagłymn olśnieniu - wpadłem na bardzo pozytywistyczny pomysł: należy apelować do Prezydenta oraz Premiera III.RP o pilne wysłanie funkcjonariuszy POlicji Obywatelskiej, tychnajbardziej zasłużonych  w "obsłudze" Marszy Niepodległościwprost do Idomenii... w uznaniu zasług oczywście ;)))

tym bardziej iż nie godzi się Chrześcijanom zostawiać samotnie na placu boju z "plagami sorosowymi" TEGO DZIELNEGO prawosławnego kraju! choć, co prawda nie jest on jeszcze w NATO ale przecież Prezydent Duda już rozmawiał we wrześniu 2015r w Krynicy z prezydentem Macedonii  ws. akcesji jego obleganego kraju do NATO :)))

pamiętać należy też oczywiście aby po jakimś tygodniu, dwóch wyposażyć "naszych dzielnych kozaków" w koszerne kuchnie polowe, namioty i śpiwory aby nie stwarzać im zbyt trudnych warunków pracy :P

KOMENTARZE

 • Test PISu i ministra MSW pana Błaszaka !
  Panie Błaszczak ! ma pan OBOWIĄZEK wyjaśnić policyjno tajniackie prowokacje w marszach 2011-2014
  !
  Polacy ! gdy PIS nie wyjaśni te prowokacje kto za tym stał z nazwiska policyjnych dowódców i ich politycznych zleceniodawców ! to będzie dla nas Polaków dowód ze dalej mamy okupacyjne żydowskie rządy w Polsce !!!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach !
 • @ele 13:42:16
  PiS będzie ignorować Marsz Niepodległości jednocześnie skrycie polując na "ruskich szpiegów". zgodnie z dyrektywami Oba... ops! oczywiście czterech jeźdźców banksterki - Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup i Wells Fargo ;)))
 • @ele 13:42:16
  Żadnego rozliczania nie będzie. Najemnicy i bandyci mogą się przydać aktualnej władzy do obrony demokracji przed zwolennikami dotychczasowych oprawców Polaków. A psy, jak to psy, słuchają pana, takiego czy innego. Są do wynajęcia, kąsania i zagryzania.
 • @sosenkowski 14:56:29
  http://images.bidnessetc.com/img/960-heres-why-george-soros-offloaded-his-holdings-in-exxon-mobil-corporation-ap.jpg Pozdrawiam.
 • @Repsol 20:23:58
  najbardziej martwi mnie ten intel, w moim kompie.... nie wiadomo jaką gnidę ów "fójek-topra-rata" kazał wcisnąć do procesora ;))))
  http://oi66.tinypic.com/28tvqlu.jpg
 • @ Autor
  Pomysł prawie doskonały... Oczywiście bojownicy HGW jak najbardziej na front, ale kto im tam przewodził będzie? Bez HGW się nie obejdzie. Ona na przedzie. Wszyscy za nią!

  Ach, ale byłaby szarża!
 • @ Autor
  Pomimo drobnych rozbieżności co do przewodnictwa bojówkarzom daję 5*.
 • @ Autor
  "pamiętać należy też oczywiście aby po jakimś tygodniu, dwóch wyposażyć "naszych dzielnych kozaków" w koszerne kuchnie polowe, namioty i śpiwory aby nie stwarzać im zbyt trudnych warunków pracy"

  A któż najlepiej obsłuży bufet (tu kuchnie po-lowe), śpiwór bojownikom ogrzeje i namioty po kolei "obsłuży"?.... a.... "ha" go wie!
  Jednak musi jechać :-)

  Mam nadzieję, że nie uraziłem Szanownego Autora zbytnią perwersją
 • @Jasiek 23:04:48
  trudno powstrzymać się od perwersji, wobec najemnej psiarni SSowieckiej ;))) a co do kandydatury na delegowanego lidera oddziałów prewencji, to jednak - co by nie pisać o HGW, to kobieta jednak jest, a w dodatku typowa biurwa hodowana luksusowych gabinetach glob-banksterki... ergo zobaczyć aszkeNAZIolka mini-Dziewulskiego za ogrodzeniem żyletkowym - BEZCENNE ;)))
  http://9.s.dziennik.pl/pliki/7889000/7889692-biznesmeni-wlasciciele-i-zalozyciele-643-482.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej
 • LOŻA SZYDERCÓW

  Riposta żydo-kato-samobójcy

  Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej" czytaj więcej

 • POLSKA

  Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  W dniach 21-23 września 2017 r., w Warszawie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędą się centralne uroczystości Narodowego Kongresu Trzeźwości, a w niedzielę 24 września br. będziemy się modlić o trzeźwość w świątyniach całej Polski. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Co wykurzyło Małgosię?

  Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

więcej