Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2623 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

blagier w stylu bolka...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Andrzej Duda, 25 maja po południu, przyjechał na Jasną Górę. Przy okrzykach – życzeniach: „Boże, błogosław Panu prezydentowi”, Pan Prezydent... udał się pod Epitafium Smoleńskie.

wg. mnie to blaga – pokaz przed „świętą” wojną z Rosją w imię braterstwa z „herojami”… czekam na potępienie nikczemnych oskarżeń ws. „polskiego ludobójstwa” w Jedwabnem, objaśnienie światu obłudy tzw. „pogromu kieleckiego” i odkręcenie „polskich obozów śmierci” oraz odzyskanie terytorium obozu w Auschwitz pod Klasztor Katolicki :)))

Szanowny Pan elekt NAJPIERW niech zapyta MHŻP „Polin” wprost o pochodzenie Generalgouverneur Hansa Franka i – jeśli jego współplemieńcy chcą tak bardzo solidarnie występować jako jednolita wspólnota majątkowa – oskarży gremialnie sefardyjskich globalistów o wyniszczenie Polski w latach 1939-45r poprzez ich rodaka - gubernatora hitlerowskiego, zdzierając w konsekwencji z nich przynajmniej ze 200mld USD…

i na koniec -  siłą rozpędu - "błogosławiony elekt" niech jeszcze wypomni, że aszkeNAZIole mogliby być Polakom winni grubo ponad 100mld USD za mienie Powstańców Styczniowych, wykupione na licytacjach urzędników carskich (i to zazwyczaj za fundusze od „wujków z hameryki”;), gdy po fizycznej likwidacji Szlachty Polskiej tudzież zesłaniu Naszych Bohaterów na Syberię ich majątki stanowiły nadzwyczaj łatwą zdobycz!


oczywiście, także zdanie owego "świątobliwego męża" nt. multi-kulti również byłoby miło poznać.

 

bez takich KONKRETÓW, ten pan to błazenek ;)))

 

ps.

aha, jeszcze niech ten drugi "wybawiciel polski" - "dzielny patriota" Kukiz poprze go w ww. działaniach :P

KOMENTARZE

 • chazarskie namaszczenie
  Parę lat temu ryży chazar "dotknięty palcem boga" grasował,teraz kolejny,wybrany przez ledwo 7 milionów -czyli "wszystkich Polaków " chazarów,przesiedlonych Ukraińców i szabesgoyów.
 • @kfakfa 08:22:53
  ech... jest mi smutno :(((
 • :))
  Skoro on taki bogobojny katolik, to pewnie będzie zapalał w pałacu prezydenckim świeczki na choince na Boże Narodzenie zamiast menory z okazji żydowskich świąt?

  http://id.joe.pl/sub_images/pictures/5d07bc3c9489f3bd9c6e8cbdb409a434_th2.gif

  No chyba, że on Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek: pomodliwszy się przed ołtarzem, poszedł do synagogi. :))
 • Ja myślę, że Pan Prezydent Duda, klękając...
  przed naszą Królową, Matką Boską Królową Polski, wie co robi, więc bądźmy dobrej myśli. Módlmy się raczej do naszej Królowej o wstawiennictwo u Pana Boga o Łaski Ducha Św, dla naszego Prezydenta.
  Prezydenta Putina, też wszyscy wyzywali do KGB-owca a przecież on także odwołał się do Pana Boga i chyba już widać Błogosławieństwa tego Aktu.
 • @Jan Paweł 13:47:43
  O ile to ten sam Putin.
 • @Lotna 10:34:31
  Bądźmy spokojni. Myślę, że Pan Prezydent wie, że nie można służyć dwom Panom.
  Niektórzy mówią, że to właśnie brak Błogosławieństwa z tego powodu, był przyczyną śmierci Prezydenta Kaczyńskiego.
  Wiemy, że król był pomazańcem Bożym, który pełnił władzę tu na Ziemi w imieniu Pana Boga. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło, poza organizacją i nazewnictwem funkcji w państwie.
  Bo cóż by to było za Prawo Boże, które dałoby się obejść zmianą organizacji państwa.
 • @Lotna 14:20:49
  Obojętnie. Ważne że idzie w dobrym kierunku. A to że idzie w dobrym kierunku, to widać po jazgocie szatana.
  Szatan chwalił Jelcyna, gdy ten działał zgodnie z jego wolą. Co się stało, że teraz Rosja się już szatanowi nie podoba?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - POLSKA

  Znowu za wolnośc "naszą" i waszą?!?

  Dość permanentnej konsumpcji Polskich Podatków i Polskiej Witalności przez ciągle tą samą wspólnotę obłudników, która niezależnie od wyborów prowadzi tą samą ojro-sowiecką politykę, podtrzymując obowiązujący nad Wisłą aszkeNAZIzm. czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Kolejna niemiecka partia faszystowska

  Oprócz ostentacyjnego podkreślania przyjaźni polsko-niemieckiej, PiS ustawą o likwidacji PRYWATNEJ branży futrzarskiej potwierdził kontynuację tradycji UW i PO... Nie ma już wątpliwości, że ster władzy nadal dzierżą pangermańscy-faszyści :( czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Golemy atakują

  W centrum stolicy pojawił się napis dający oręż tym, którzy z determinacją szykują grabież rzekomo utraconego mienia i akurat w marcu czczą rocznicę swych "prześladowań". Przy okazji zaczepia ów bazgroł także o pangermańską-oPOzycję... Dziwne?!? czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej