Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 2612 komentarzy

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

blagier w stylu bolka...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Andrzej Duda, 25 maja po południu, przyjechał na Jasną Górę. Przy okrzykach – życzeniach: „Boże, błogosław Panu prezydentowi”, Pan Prezydent... udał się pod Epitafium Smoleńskie.

wg. mnie to blaga – pokaz przed „świętą” wojną z Rosją w imię braterstwa z „herojami”… czekam na potępienie nikczemnych oskarżeń ws. „polskiego ludobójstwa” w Jedwabnem, objaśnienie światu obłudy tzw. „pogromu kieleckiego” i odkręcenie „polskich obozów śmierci” oraz odzyskanie terytorium obozu w Auschwitz pod Klasztor Katolicki :)))

Szanowny Pan elekt NAJPIERW niech zapyta MHŻP „Polin” wprost o pochodzenie Generalgouverneur Hansa Franka i – jeśli jego współplemieńcy chcą tak bardzo solidarnie występować jako jednolita wspólnota majątkowa – oskarży gremialnie sefardyjskich globalistów o wyniszczenie Polski w latach 1939-45r poprzez ich rodaka - gubernatora hitlerowskiego, zdzierając w konsekwencji z nich przynajmniej ze 200mld USD…

i na koniec -  siłą rozpędu - "błogosławiony elekt" niech jeszcze wypomni, że aszkeNAZIole mogliby być Polakom winni grubo ponad 100mld USD za mienie Powstańców Styczniowych, wykupione na licytacjach urzędników carskich (i to zazwyczaj za fundusze od „wujków z hameryki”;), gdy po fizycznej likwidacji Szlachty Polskiej tudzież zesłaniu Naszych Bohaterów na Syberię ich majątki stanowiły nadzwyczaj łatwą zdobycz!


oczywiście, także zdanie owego "świątobliwego męża" nt. multi-kulti również byłoby miło poznać.

 

bez takich KONKRETÓW, ten pan to błazenek ;)))

 

ps.

aha, jeszcze niech ten drugi "wybawiciel polski" - "dzielny patriota" Kukiz poprze go w ww. działaniach :P

KOMENTARZE

 • chazarskie namaszczenie
  Parę lat temu ryży chazar "dotknięty palcem boga" grasował,teraz kolejny,wybrany przez ledwo 7 milionów -czyli "wszystkich Polaków " chazarów,przesiedlonych Ukraińców i szabesgoyów.
 • @kfakfa 08:22:53
  ech... jest mi smutno :(((
 • :))
  Skoro on taki bogobojny katolik, to pewnie będzie zapalał w pałacu prezydenckim świeczki na choince na Boże Narodzenie zamiast menory z okazji żydowskich świąt?

  http://id.joe.pl/sub_images/pictures/5d07bc3c9489f3bd9c6e8cbdb409a434_th2.gif

  No chyba, że on Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek: pomodliwszy się przed ołtarzem, poszedł do synagogi. :))
 • Ja myślę, że Pan Prezydent Duda, klękając...
  przed naszą Królową, Matką Boską Królową Polski, wie co robi, więc bądźmy dobrej myśli. Módlmy się raczej do naszej Królowej o wstawiennictwo u Pana Boga o Łaski Ducha Św, dla naszego Prezydenta.
  Prezydenta Putina, też wszyscy wyzywali do KGB-owca a przecież on także odwołał się do Pana Boga i chyba już widać Błogosławieństwa tego Aktu.
 • @Jan Paweł 13:47:43
  O ile to ten sam Putin.
 • @Lotna 10:34:31
  Bądźmy spokojni. Myślę, że Pan Prezydent wie, że nie można służyć dwom Panom.
  Niektórzy mówią, że to właśnie brak Błogosławieństwa z tego powodu, był przyczyną śmierci Prezydenta Kaczyńskiego.
  Wiemy, że król był pomazańcem Bożym, który pełnił władzę tu na Ziemi w imieniu Pana Boga. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło, poza organizacją i nazewnictwem funkcji w państwie.
  Bo cóż by to było za Prawo Boże, które dałoby się obejść zmianą organizacji państwa.
 • @Lotna 14:20:49
  Obojętnie. Ważne że idzie w dobrym kierunku. A to że idzie w dobrym kierunku, to widać po jazgocie szatana.
  Szatan chwalił Jelcyna, gdy ten działał zgodnie z jego wolą. Co się stało, że teraz Rosja się już szatanowi nie podoba?

OSTATNIE POSTY

więcej
 • LOŻA SZYDERCÓW

  Riposta żydo-kato-samobójcy

  Choć temat jest wybitnie bolesny, to jednak postanowiłem zadrwić z kraśnie oświeconego wszech-rusina, mianującego siebie samego "Rzeczpospolitą" i skrytykować jego niewolniczy pragmatyzm oraz... marzenia o "polskiej republice radzieckiej" czytaj więcej

 • POLSKA

  Narodowy Kongres Trzeźwości 2017

  W dniach 21-23 września 2017 r., w Warszawie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędą się centralne uroczystości Narodowego Kongresu Trzeźwości, a w niedzielę 24 września br. będziemy się modlić o trzeźwość w świątyniach całej Polski. czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Co wykurzyło Małgosię?

  Gdy znana z Bogo-Ojczyźnianego podejścia i pokory Małgorzata Sadurska opuściła kancelarię Dudy, to nikt nie postawił tezy, że wykurzył ją "smolarowy smród"... Wszystkie media nie drążyły zbytnio tej kwestii. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

więcej