Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
300 postów 2543 komentarze

Krtek... a špatná unie

sosenkowski - Katolik Narodowiec - neofita samoistny

Moje komentarze

 • Pytanie zasadnicze do zamaskowanego "wikinga demokracji" :
  Czy na fotce w nagłówku "najgorszy sort..." z Wrocławia to bohaterowie pozytywni - "zaradni, POgodni euroPEJScy"? Czy ci z Marszu Niepodległości, którzy otwarcie deklarują niechęć do SSowieckiej okupacji w sądach to "mierne faszystowskie zło"?
  PS.
  Naprawdę w postSSowieckiej kolonii niemieckiej pod zarządem aszkeNAZIolskim są i kiedykolwiek będę sędziowie bez wsparcia polityków "niezaangażowani", których nikt nigdy nie prześladowałby za Chrześcijańskie Poglądy i Rzymskie Prawo?
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • chciało by się rzec - pluję na tfuj grób unio SSatanistyczna
  ale jako Katolikowi wypada mi tylko więcej się modlić za opętańców w ojro-sowieckim związku rad :/
  "Timber Sycamore" – hańba Europy
 • @Pedant 08:24:03
  Słusznie - podłość i nikczemność bywa bardzo często hamowana przez praktykowanie Katolicyzmu, a nawet rugowana przy intensywnej pracy nad sobą (zamiast na wczasy do Gracji z kochanką, trzeba jeździć na rekolekcje z Rodziną ;)
  Analogicznie zastępując Katolicyzm, protestantyzmem lub nawet pogańskim rewizjonizmem cofniemy się cywilizacyjnie tak, jak SSowieccy faszyści w PRLu - odcięci od świata za żelazną kurtyną :/
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • @Rzeczpospolita 13:56:35
  Drogi Rodaku, napisz coś więcej o Waszym wyznaniu "wszech-słowiańskim", kiedy nas zamierzacie zamknąć w obozach koncentracyjnych itp.
  Na razie te Wasze umizgi do sfrustrowanej Młodzieży Polskiej przypominają balet form nowoczesnych... a nawet opery Wagnera :/
  https://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2013/1/22/1358878349850/Opera-singer-portraying-V-011.jpg
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • @ireneusz 13:26:03
  Wiadomo kumotrzy, że wg. Was cel uświęca środki: "Kolejnym pierwiastkiem wspakultury jest moralizm. Definiowany jest on jako „prymat ducha nad materią”. Wyznawca moralizmu bardzo ostro rozgranicza „ducha” i „materię”
  ...
  Pierwiastek duchowy, moralny, powiązany z niedoskonałą materią – oto istota człowieka. Niedoskonałość materii i ciała, obciążając , sprawia cierpienie.
  ...
  Materia jest więc uznawana jednoznacznie negatywnie. Jest ona przez moralizm postrzegana jako przeszkoda do osiągnięcia wyższości moralnej, rozumianej jako apatia wobec spraw ciała i świata materialnego. W związku z tym, drogą do doskonalenia moralnego jest droga kontemplacji, wyciszenia, apatii. Kulturalizm widzi moralizm jako „zamarcie wewnętrzne, usuwające bodźce motoryczne” i „znieruchomienie wewnętrzne”, jako negację ciała w ogóle. "
  http://eryda.eu/wp-content/uploads/2016/07/bielawski-kulturalizm-stachniuka.pdf
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • @ireneusz 13:26:03
  Warto zanalizować Wasze pojęcie zbrodni kumotrzy: "Wszechmiłość ma być sposobem na „amputację wewnętrznego zła”, jakim jest pragnienie zdobywania, pragnienie wielkości, gdyż impulsy takie zmuszają człowieka do walki. Wszelka zaś walka postrzegana jest przez wszechmiłość jako zło, zaprzeczenie owej „miłości”. Jeśli więc usunąć te, drzemiące w człowieku, impulsy dążące do konfrontacji, wtedy „miłość” zatriumfuje. Wtedy zniknie wszelkie cierpienie, ból i nieszczęście. Chrześcijańskie hasło „miłości bliźniego” ma być sztandarową tego egzemplifikacją.
  Z perspektywy kulturalizmu, taka postawa jest nie do przyjęcia. Wszechmiłość dla Stachniuka jest bowiem równoznaczna z rozbrojeniem człowieka i unicestwieniem napięcia twórczej woli w nim; powoduje załamanie instynktu walki. Problem polega na tym, zdaniem twórcy kulturalizmu, iż niezależnie od tego ile byłoby na świecie miłości, nie zmieni to struktury walki o byt, nie spowoduje pomnożenia dostępnych, potrzebnych do życia zasobów."
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • @Rzeczpospolita 12:38:04
  Ostrożnie z tym powrotem do lokalnych idoli, bo skończy się jak w japońskim szintoizmie - każdy gaj będzie "święty", pagórek "nawiedzony", a wszystkimi będzie rządził największy i najbardziej bezwzględny ober-gangster, który ustami kosiuro-podobnych guru oznajmi swe boskie pochodzenie, nakazując a ostrzami swych toporłów zlikwidować nad Wisłą to, co nie będzie pasowało do dość mglistej wizji "kultury wszech-słowiańskiej" :/
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • przy okazji - tanie robo-litwaki masowo napływają do Nowegii,
  wkurzając przy dorabiających tam Polaków, gdyż szybciej uczą się bratniego swojemu języka wszak nie są Słowianami :/ (wbrew pogańskim życzeniom "Rzeczpospolitego" ;)
  O konieczności wymazania z mapy Republiki Litewskiej.
 • Jako niemiecka quasi-kolonia pod nadzorem aszkeNAZIolskim
  Nie możemy interweniować w protektoracie suzerena większości ogspodarki... http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zolnierze-bundeswehry-na-litwie-historyczny-zwrot/
  PiS jako reprezentant aszkeNAZIolskich wspólników Berlina, nie zrobi nic Litwie, bo to tylko taka fasada z malowanymi flagami i odpustowymi figurkami :/
  O konieczności wymazania z mapy Republiki Litewskiej.
 • ZGROZA!
  Bardzo się cieszę, że aktywnie protestowaliśmy już w 2013r:
  http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/27-zjazd-polskich-muzulmanow-w-pulawach-w-asyscie-policji,n,1000010616.html
  - poznałem wtedy wtedy bardzo dobrze lokalnych śledczych od "mowy nienawiści" ;)))
  Migranci: ignoranci z problemami psychiatrycznymi
 • @Rzeczpospolita 00:01:51
  W kwestii przynależności do jakiejś konkretnej rasy, to nie mam absolutnej pewności - ja sam nie robiłem żadnych badań genetycznych, gdyż nie potrzebowałem aż tak dokładnej metody na samo-określenie. Cerę mam co prawda o pigmentacji ciemnej, ale nadal jestem blondynem (choć z wiekiem już coraz bardziej ciemnym) o szarych oczach. Tak wyglądałem w 7 klasie szkoły podstawowej:
  http://m.neon24.pl/444a1a58b7711cdfd7aec361bb38055e,0,0.jpg
  Jeśli mianujący siebie samego "Rzeczpospolitą" Drogi Rodak i ex-wyznawca ma jeszcze pytania to chętnie odpowiem - tylko proszę o unikanie kwestii intymnych, np. dowód na brak obrzezania ;)
  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.
 • @MacGregor 13:29:32
  Polecam krótką analizę nt. wyznania kosiurowego: http://sosenkowski.neon24.pl/post/139345,rzeczpospolita-zadrugistow
  - nie jest tego wiele ;)
  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.
 • Niezłomny, Wytrwały, Wierny Polsce
  Jerzy Robert Nowak - cześć mu i chwała! Na pohybel aszkeNAZIolom ;)
  Ukraina jako przyszła zastępcza ojczyzna Żydów z Izraela.
 • @Rzeczpospolita 10:00:14
  Nie zakładam, że doprowadzicie jako "kulturyści" wprost do totalitaryzmu, ale tam gdzie Wasz guru Stachniuk neguje indywidualizm i nawołuje do rewolucji w każdym aspekcie życia aby maksymalnie ujednolicić cele i motywacje "heroicznego kolektywu narodu", tam ja widzę groźbę powszechnego konformizmu. Jeśli się mylę, to bardzo proszę o więcej wyjaśnień :)
  Kto Europę praw człowieka uczył
 • @Zdzich 03:43:43
  Niestety żaden aszleNAZIolski "demokrata" z holyłud nie nakręci np. o "Wojnie Tambowskiej"... wolą pichcić durne pierdoły na podstawie komiksów Marvela dla zaśmiecania umysłów na dzieciaków całym świecie :(
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_tambowskie
  http://www.mowiawieki.pl/index.php?page=film_tv&show=film&id=41
  DAVID IRVING - WOJNA CHURCHILLA cz. II
 • @Rzeczpospolita 20:23:45
  Z tego co czytałem o "komunizmie rasowym" Zadrugi, to Konformizm będzie jedyną dopuszczalną cechą w ustroju, który zapanuje gdy Pan i kumotrzy zlikwidujecie wszelką konkurencyjną ideologię, a zwłaszcza Katolicyzm. Nieprawdaż Drogi Rodaku?
  Kto Europę praw człowieka uczył
 • @Rzeczpospolita 18:56:49
  Bardzo się cieszę z wyznania, że ubodzy dzięki Kościołowi mieli szansę na awans - to budujące, że antagonista dostrzega Prawdę :)
  Kto Europę praw człowieka uczył
 • @Zdzich 18:40:59
  Wobec złego... tylko pokora :)
  Kto Europę praw człowieka uczył
 • o może te wierutnie bzdurne kalumnie
  mają charakter jedynie uwiarygadniający??? Nina Karsov-Szechter jest de facto za PiS, a zwłaszcza Dudą - vide: https://www.youtube.com/watch?v=UXb1kF1Q_a0
  PASZKWILE NA POLSKĘ
 • @Rzeczpospolita 11:49:40
  Owszem - Zadruga nie sugerowała bezpośrednio powrotu do pogaństwa, ale nie wykluczała go, tak jak potępiała "wszech-żydowski" Katolicyzm. Bezpośrednio czyniła bożkiem totalitarne państwo, gdzie każdy okultyzm mógł być dobry jako środek budowania "kultury" o ile negował ludzką indywidualność i inne czynniki "wspak-kulturowe" tj.
  - personalizm (uznawania osoby ludzkiej jako dobra najwyższego i samoistnego),
  - wszechmiłości (szczęścia wypływającego z zaspokojenia potrzeby biowegetacji połączonego z bezgraniczną apoteozą otaczającej człowieka rzeczywistości),
  - nihilizmu (destrukcyjnego, apatycznego przekonania o marności świata),
  - hedonizmu (przekonania o szczęściu osobistym jako najwyższej wartości),
  - moralizmu (wyrażającego się w uwzniośleniu cierpienia i uczynieniu zeń społecznego ideału)
  - spirytualizmu (uczynieniu swoim celem wyimaginowanego świata i życia po śmierci).

  Pozdrawiam i proszę o więcej wyjaśnień :)
  Kto Europę praw człowieka uczył

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej